Nowoczesne technologie już dawno zawitały do naszego świata, a wśród nich wiodącą rolę w codziennym życiu pełnią smartfony. Są one wciąż udoskonalane i wzbogacane o rewolucyjne rozwiązania. Polacy doceniają produkty Samsunga. Dowiedz się dlaczego.

Pozytywne opinie w internecie

Przeprowadzone przez Instytut Monitorowania Mediów badanie wskazuje, że aż 85% wypowiedzi na temat firmy Samsung ma pozytywny charakter. Potwierdzeniem jakości wyrobów tego producenta może być wielokrotny tytuł modelu roku.

Konkurencyjna cena w stosunku do jakości

Dla wielu użytkowników smartfonów istotnym argumentem przemawiającym za kupowaniem telefonów Samsung jest ich atrakcyjna cena. Dzięki wprowadzeniu nowego na rynek modelu w dwóch wersjach, wyposażonych w różne procesory, są one dostępne zarówno w klasie średniej, jak i wysokiej. Oznacza to znacznie szerszą dostępność dla grupy odbiorców o zróżnicowanej zasobności portfela. Różnice pomiędzy modelami zazwyczaj są na tyle małe, że pozwalają na wykorzystanie pełni ich możliwości nawet w klasie średniej.

Rewelacyjne wyświetlacze AMOLED w telefonach Samsung

W dobie powszechnego korzystania z multimediów atutem modeli Samsunga są wyświetlacze Super AMOLED wprowadzane do kolejnych modeli od początku istnienia serii smartfonów Galaxy. Zaletą takich wyświetlaczy jest doskonały kontrast, idealnie głęboka czerń i żywe kolory, a także nieskończone kąty pozwalające na oglądanie wyraźnego i ostrego obrazu w każdej pozycji urządzenia. Mimo że AMOLEDY znajdują się dziś w wyposażeniu modeli wielu producentów, to inżynierowie Samsunga dokonują cudów, osiągając szczyty w zakresie ich możliwości.  Ekrany AMOLED nie wymagają stałego podświetlenia, dlatego cenione są za energooszczędność i zapewnienie dłuższej żywotności baterii.

Szybki soft i oszczędzanie energii

Modele Samsunga sprzyjają błyskawicznej obsłudze z uwagi na bardzo sprawny i szybko działający soft. Koreański producent zwraca też uwagę na oszczędzanie energii. Pojawiają się dwa tryby oszczędnej pracy: tryb słabszy, ograniczający wydajność CPU, jasność wyświetlacza i liczbę klatek wyświetlanych na sekundę, a także tryb bardzo niskiego zużycia energii, z wieloma wyłączonymi funkcjami i wyświetlaniem w odcieniach szarości.

Innowacyjne rozwiązania w telefonach Samsung

Samsung jako jeden z pierwszych na rynku wprowadza innowacyjne rozwiązania. Do takich można zaliczyć chociażby wprowadzoną w modelu Galaxy Note 5 opcję pisania rysikiem po wygaszonym ekranie, przeznaczoną do wykonywania notatek przy minimalnym zużyciu energii. Innym praktycznym rozwiązaniem jest wprowadzona w modelach Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge uniwersalna opcja bezprzewodowego ładowania, bez potrzeby stosowania przejściówek i innych akcesoriów. To efekt wsparcia technologii przez dwa standardy: Wireless Power Consortium (PWC) Qi i Power Matters Alliance (PMA). Do nowinek można zaliczyć uruchomienie usługi Samsung Pay oraz sklep Samsung Theme Store.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here