Software house

Z biznesem jest tak. Gdy dopiero zaczynasz, wszystko wydaje Ci się nowe, inne, dziwne. Za każdym razem, gdy Twoje działania przynoszą efekty, cieszysz się jak dziecko. Dlaczego? Bo to oznacza, że idziesz w dobrym kierunku.

Któregoś dnia budzisz się jednak i zdajesz sobie sprawę, że od paru miesięcy Twoja firma nie rejestruje żadnego wzrostu. A przecież wprowadzasz nowe produkty lub usługi. Mimo tego stoisz w miejscu. Wąskim gardłem okazuje się często sama strona internetowa. Na pewnym etapie inwestycja w profesjonalną aplikację webową od software house jest po prostu koniecznością.

Czym różni się aplikacja webowa od strony internetowej?

Zwykła strona internetowa przypomina słup ogłoszeniowy. Możesz zawrzeć na niej wszelkie informacje dotyczące Twojej firmy. Możesz nawet zrobić to w sposób estetyczny i uporządkowany. Mimo tego tworząc ją, podcinasz swoje skrzydła. Dlaczego? Bo współczesny użytkownik internetu lubi klikać. A strona internetowa nie umożliwia interakcji.

Masz sklep internetowy? Twoja strona umożliwia logowanie, dokonanie rezerwacji lub płatności? W takim razie od dawna korzystasz z aplikacji webowej. Skoro czujesz, że Cię ogranicza, oznacza to, że potrzebujesz jej personalizacji pod swój biznes.

Jaki wpływ na biznes ma dedykowane oprogramowanie?

Program dedykowany jest po prostu dostosowany do indywidualnych wymagań inwestora. Jego przeciwieństwem jest oprogramowanie ogólnodostępne. Gotowe rozwiązania są często wybierane na początku biznesu, gdy pragniesz ograniczyć koszty. Niestety w miarę rozwoju firmy przestają być one wystarczające.

Masz dwa wyjścia. Albo dostosujesz swój biznes do gotowego oprogramowania, albo stworzysz oprogramowanie dostosowane do Twojego biznesu. Nie trzeba tłumaczyć, gdzie kryją się większe zyski. Programy mają służyć ludziom. Nie na odwrót.

Które funkcjonalności warto zaimplementować?

W tym miejscu masz naprawdę spore pole do popisu. Tworzenie dedykowanej aplikacji webowej warto potraktować jako okazję do zdobycia pokaźnej biznesowej przewagi. Zespół programistów z software house jest przygotowany do poradzenia sobie nawet z najtrudniejszym wyzwaniem. Nie wahaj się więc wspomnieć podczas rozmowy o nietypowych pomysłach, które wyróżnią Cię na rynku.

Prowadzisz sklep z artykułami spożywczymi? Może wbudujesz w swoją aplikację grę przeglądarkową? Zdobyte punkty klienci będą mogli wymienić na rabat. Lub przekazać je fundacji, którą wesprzesz wówczas pokaźną dostawą.

Dedykowana aplikacja ma zawierać wszystko, czego potrzeba Ci na tym etapie. Nie zapominaj więc o tym, że choćby przykładowy sklep można zintegrować z systemem księgowości czy modułem służącym do dbania o satysfakcję klienta. Aplikacja powinna być też łatwa do rozbudowania o kolejne opcje, ponieważ sytuacja na rynku może zmieniać się dynamicznie.

Czy aplikacja od software house działa dobrze na sprzęcie mobilnym?

Webowe aplikacje otwiera się w przeglądarce – zupełnie jak strony internetowe. Będą więc działać zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i przenośnych. Software house oferuje oczywiście zadbanie responsywność programu. Oznacza to, że interfejs aplikacji będzie łatwy w obsłudze i efektowny niezależnie od sprzętu, jakim dysponuje Twój klient.

I jak? Chcesz przełamać blokadę w swoim biznesie? Mamy odpowiednie doświadczenie, by towarzyszyć Ci w tym procesie. Zerknij na stronę Applover, sprawdź nasze portfolio. A później daj nam znać, jakie masz plany na dziś i na przyszłość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here