Ilość spraw do załatwienia, które ma na co dzień każda dorosła osoba, sprawia bardzo często, że zapomina się o bardzo ważnych kwestiach, jak regulowanie rachunków czy też przedłużanie umowy w zakresie korzystania z usług telefonii komórkowej, telewizji i internetu. Wiąże się z to z konsekwencjami finansowymi. Na szczęście istnieje inny sposób na rozwiązanie tego problemu niż zatrudnienie osobistej sekretarki. Jest nim aplikacja na urządzenia przenośne.

Przydatne aplikacje na urządzenia przenośne – co warto o nich wiedzieć?

Przydatne aplikacje na urządzenia przenośne umożliwiają kontrolowanie różnych kwestii związanych z umową na usługi internetu, telewizji i telefonii komórkowej. Wiele z nich ma także dodatkowe opcje. Operatorzy udostępniają takie aplikacje zwykle bezpłatnie i można z nich korzystać, jeśli tylko posiada się odpowiedni sprzęt. Przykładem jest tutaj oprogramowanie oferowane przez INEA.

Aplikacja INEA – dlaczego warto ją zainstalować?

Aplikacja na urządzenia przenośne operatora INEA to bezpłatne oprogramowanie, które pozwala nie tylko na otrzymywanie informacji o płatnościach i statusie umowy. Otrzymuje się dzięki niej także dostęp do takich danych jak wykazy połączeń, wykorzystanie pakietów minutowych, SMS-ów oraz internetu. Oprócz tego istnieje również możliwość zamówienia przez aplikację usług dodatkowych, sprawdzenia statusu usterki/reklamacji oraz zarządzania ustawieniami konta. Wszystko to jest dostępne dla osób, które posiadają smartfona z systemem Android (warto sprawdzić jego wersję) lub iPada bądź iPhone’a z systemem iOS. W przypadku innych oprogramowani aplikacja może się nie uruchomić.

Aplikacja jest bardzo wygodna i intuicyjna w użytkowaniu. Dodatkowo bardzo istotne jest to, że z każdą jej wersją jest ona udoskonalana w taki sposób, by spełniała oczekiwania użytkowników.  Aplikacja to rozbudowane narzędzie, które odpowiada każdemu abonentowi.

Aplikację można pobrać ze sklepu Google Play (Android) lub App Store (iOS).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here