Prowadzisz własną działalność gospodarczą i chcesz zredukować niepotrzebne koszty, uzyskać oszczędności i zwiększyć zyski? Zaciągałeś kredyty na start w obcych walutach i starasz się zoptymalizować koszty ich obsługi? Skorzystaj z oferty kantorów internetowych, które oferują zdecydowanie korzystniejsze warunki, niż ich stacjonarne odpowiedniki. Co zadecydowało o popularności platform wymiany walut online?

Ustawa antyspredadowa a działalność e-kantorów

Na dynamiczny rozwój działalności kantorów internetowych wpłynęły korzystne zmiany w polskim prawie, a przede wszystkim wejście w życie ustawy antyspreadowej, która pozwoliła kredytobiorcom, posiadającym zobowiązania w obcych walutach, kupować euro, funty i franki samodzielnie. Wcześniej klienci skazani byli na hegemonię banków, które często sztucznie windowały opłaty i stosowały niejasne wskaźniki, służące do ich wyliczania. Od 2011 roku sytuacja diametralnie się zmieniła, a kantory internetowe zyskały rzeszę wiernych klientów.

Jakie grupy odbiorców wymieniają waluty online?

Z usług internetowych platform wymiany walut korzysta spore grono klientów indywidualnych, posiadających kredyty we franku szwajcarskim. Dzięki niskiemu spreadowi (niektóre e-kantory oferują nawet kilkanaście razy niższy spread niż banki!) można uzyskać spore oszczędności, zwłaszcza w dłuższej perspektywie. Klienci biznesowi również wykorzystują atrakcyjne warunki, które proponują e-kantory, Należą do nich np. przedsiębiorcy, posiadający kredyty w euro lub innej walucie, chcący zoptymalizować koszty i zyskać oszczędności. Z usług kantorów internetowych korzystają również firmy, działające na rynkach międzynarodowych, np. zajmujące się importem towarów.

Jakie są zalety e-kantorów?

Przedsiębiorcy chwalą przede wszystkim niskie koszty transakcji, w porównaniu do oferty stacjonarnych kantorów lub banków. Chcesz kupić 10 tys. euro? Według danych, podawanych przez serwis Fritz Exchange, możesz wówczas zyskać ponad 2100 złotych (dane z połowy czerwca 2017 r.). Cytowany kantor oferuje także możliwość negocjacji wysokości kursów zaś obsługa, dedykowana przedsiębiorcom, zawsze służy fachową pomocą. Wyspecjalizowani traderzy oraz eksperci ds. rynków walutowych udzielają porad klientom, którzy pierwszy raz korzystają z usług e-kantorów lub mają jakiekolwiek wątpliwości, związane z przeprowadzeniem transakcji.

Wygodnie, szybko i bez stania w kolejkach

Wymiana walut w kantorze Fritz odbywa się całkowicie przez internet, dzięki czemu nie trzeba nawet wychodzić z biura, żeby dokonać transakcji. Klienci biznesowi w ten sposób oszczędzają nie tylko pieniądze, ale również cenny czas. Wymiana walut online jest także całkowicie bezpieczna, dzięki szyfrowanym połączeniom, uniemożliwiającym dostęp osób niepowołanych do poufnych informacji. Szukasz sposobu na zoptymalizowanie firmowych kosztów? Zaufaj marce Fritz Exchange, należącej do posiadającej ponad 20-letnie doświadczenie Fritz Group, właścicielowi pierwszego kantoru automatycznego. Dowiedz się więcej, wejdź na kantorautomatyczny.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here