Sezon wakacyjny zbliża się wielkimi krokami. Za oknem zielono, a gorące słońce coraz bardziej daje się nam we znaki. Nic więc dziwnego, że coraz częściej uciekamy myślami do błogiego lenistwa na drugim końcu świata. Nie zaplanowałeś jeszcze swojego urlopu? Jeszcze nie jest za późno! Kup ofertę Kuba last minute, pakuj walizki i w drogę!

Na wakacje z rodziną

Według niektórych wycieczka z bliskimi jest trudna do realizacji pod względem logistycznym. Wystarczy jednak wszystko odpowiednio wcześniej zaplanować, aby nic nie zepsuło nam tych pięknych chwil. Jedną z takich kwestii są posiłki. Podróżujesz samemu? Zapewne nic by się nie stało, jeśli raz nie zjadłbyś śniadania, a innym razem odpuścił kolacje. Jadąc na wakacje z dziećmi nie możemy jednak pozwolić na to aby nasze pociechy poszły spać głodne. Każdy z nas wie, że wyjście na wakacyjny obiad poza hotel to nieraz wyprawa na dwie godziny, jeśli dodać do tego czas jaki przeznaczymy na śniadanie i kolację to pół dnia mamy z głowy. Jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest zatem zakup oferty all inclusive – wszystko w cenie. Takim sposobem zyskujemy dostęp do nieograniczonych ilości jedzenia i picia podczas całego naszego pobytu na wakacjach, a przy tym nie musimy marnować czasu na wielkie wyprawy by coś zjeść. Dodatkowo w ten sposób można zaoszczędzić sporo pieniędzy, które można przeznaczyć np. na fakultatywną wycieczkę.

Co zwiedzić na Kubie?

Ludziom znającym wyspę wyłącznie z obrazka wydaje się, że Kuba to tylko stare samochody, rajskie plaże i cygara. Nic bardziej mylnego. Ten kto był doskonale wie, że miejsce to ma znacznie więcej do zaoferowania. Jednym z takich miejsc jest Stara Hawana, czyli stolica Kuby, a zarazem największe tamtejsze miasto i port. Waszej uwadze nie powinna umknąć stara dzielnica, która przez lata była zaniedbywana, a prawdziwą świetność zyskała dopiero wtedy, gdy wpisano ją na listę zabytków UNESCO.

Kolejnym punktem rodzinnej wycieczki niech stanie się Trinidad de Cuba i Dolina Cukrowa. Jest to prawdziwa perła architektury kolonialnej i trzecie największe miasto na Kubie. Zwiedzania jest tutaj co niemiara, dlatego wygospodarujcie dużo wolnego czasu. Chcecie się zabawić? Zostańcie do wieczora, kiedy to odbywają się tutaj imprezy salsowe, w których uczestniczą nie tylko mieszkańcy, ale też przybywający do miasta turyści. Jest to dobry sposób na poznanie tamtejszej kultury i tradycji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here