Integracje Baselinker

0
4499

Baselinker jest wielofunkcyjnym narzędziem do zarządzania sprzedażą, przydatnym zwłaszcza dla osób prowadzących sprzedaż na portalach aukcyjnych. Jest to system intuicyjny, łatwy w obsłudze, gdzie wszystkie zadania wykonuje się jednym panelu. Baselinker można dowolnie konfigurować w zależności od potrzeb, dzięki czemu wzrasta efektywność pracy.

Baselinker – do czego służy?

System Baselinker pozwala na korzystanie z wielu kont jednocześnie, dzięki temu zarządzanie sprzedażą wymaga mniej czasu. Ponadto posiada on zabezpieczenia takie jak możliwość ustawienia opcji logowania tylko z jednego adresu IP oraz ochronę przed utratą danych w postaci automatycznie tworzonej kopii zapasowej.

Producent udostępnia swoje oprogramowanie w pełnej wersji do testowania bezpłatnie przez okres 14 dni.

Czym się kierować przy wyborze oprogramowania?

Oprogramowanie do zarządzania sprzedażą jest bez wątpienia niezwykle pomocne. Wybór oprogramowania nie należy jednak do najłatwiejszych, zwłaszcza jeśli dostępnych jest wiele opcji. Przy wyborze oprogramowania najlepiej kierować się własnymi potrzebami oraz wymaganiami, zastanowić się do czego dane oprogramowanie ma służyć i czy będzie to opłacalne.

Oprócz tego warto zwracać uwagę na to czy oprogramowanie jest często aktualizowane i czy jest odpowiednio zabezpieczone przed wyciekiem lub utratą danych. Oczywiście równie istotna jest kwestia ceny. Dość częstą obecnie praktyką jest możliwość korzystania z programu przez krótki czas za darmo, co pozwala na dokładne przetestowanie go, sprawdzenie co oferuje i czy odpowiada naszym potrzebom.

Warto stawiać na wysokiej jakości oprogramowanie

Dobre, wysokiej jakości programy to ogromne ułatwienie. Dzięki nim oszczędza się sporo czasu. Wysokiej jakości oprogramowanie to przede wszystkim wysoka wydajność i duża funkcjonalność, a także gwarancja bezpieczeństwa zapisanych danych. Takie programy są bardzo odporne na wszelkie awarię i przy odpowiednim użytkowaniu są niemal niezawodne. Stawianie na jakoś jest z pewnością opłacalne dla każdego przedsiębiorcy.

Integracje Baselinker oraz ich ceny

SellIntegro posiada w swojej ofercie duży wybór integracji do systemu Baselinker, rozszerzających jego możliwości. Najbardziej popularne są integracje pozwalające na przesyłanie zamówień z Baselinker do innych systemów, takich jak InsERT Subiekt GT, Comarch Optima, Subiekt Next Pro czy InsERT Navireo. Oprócz tego dostępne są także programy umożliwiające synchronizację statusów zamówień oraz aktualizację stanów magazynowych.

Ceny są różne w zależności od programu. Za pakiety przesyłanie zamówień trzeba zapłacić 50zł/miesiąc (79zł/miesiąc w przypadku InsERT Navireo oraz Subiekt Next Pro). Oprogramowanie aktualizacja stanów magazynowych kosztuje 79zł/miesiąc, natomiast synchronizacja statusów zamówień to koszt 50zł/miesiąc.

Osoby, które kupują oprogramowanie od Sellintegro na dłuższy okres otrzymują rabat:

  • 5% przy zakupie na co najmniej 4 miesiące
  • 10% przy zakupie na co najmniej 8 miesięcy
  • 15% przy zakupie na rok

Więcej tutaj: https://sellintegro.pl/14-baselinker

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here