Automatyzacja procesów tłumaczeń - niezbędny krok dla Twojej firmy

Automatyzacja biura to przede wszystkim ułatwienie i szybsza praca. Efektywność jest tutaj kluczem do sukcesu i jednocześnie pozwala osiągnąć przewagę nad konkurencją. Dla biur tłumaczeń jest to również bardzo ważne. Oczekiwania klienta zazwyczaj są bardzo wysokie. Tłumaczenie powinno być dobrej jakości i jednocześnie dostarczone do klienta w krótkim czasie. Dlatego chcąc utrzymać przy sobie swoich klientów, biuro musi zdecydować się na najnowsze rozwiązania, które przyspieszą pracę, jednocześnie zachowując jakość. W tym przypadku najlepszą opcją staje się automatyzacja procesów tłumaczeń.

XTRF – oprogramowanie wspomagające automatyzację w biurze tłumaczeń

XTRF to oprogramowanie służące do zarządzania procesami w firmach tłumaczeniowych. Obejmuje to głównie zarządzanie projektami tłumaczeniowymi, bazami klientów czy procesem fakturowania, a także wsparcie działań sprzedażowych, przygotowanie wycen oraz zarządzanie jakością. Oprogramowanie XTRF to przede wszystkim możliwość zaprowadzenia porządku w dokumentacji. Pozwala na tworzenie przejrzystych baz danych oraz zapewnia bezpieczeństwo przed wtargnięciem obcych osób. Program ten to również odpowiedni sposób na zapanowanie nad jakością wykonywanej pracy. To wszystko sprawia, że funkcjonowanie firmy jest znacznie łatwiejsze, a wszelkie wydatki są wystarczająco przejrzyste. Warto wprowadzić takie rozwiązanie do Twojej firmy, ponieważ jest to konieczność dla każdego, kto chce utrzymać swoją pozycję na rynku. Co więcej, pozwala ono na zaoszczędzenie czasu i wysiłku osób pracujących w biurze.

Narzędzie Cat we współpracy z XTRF

Cat to forma tłumaczenia realizowanego przy użyciu komputera za pomocą specjalnego oprogramowania. Jednak różni się ono od pozostałych form tłumaczenia maszynowego, które używa specjalnych algorytmów. W rzeczywistości CAT to program, który swoją pracą obejmuje szeroki zakres narzędzi, które służą do tłumaczenia tekstu na inny język. Są to np. takie, które odpowiadają za sprawdzanie pisowni czy gramatyki. Oprogramowanie pozwala również na tworzenie wirtualnych słowników i glosariuszy, co staje się niezbędnym elementem, gdy potrzebujemy bardziej wyszukanego słownictwa. Raz przetłumaczony tekst pomoże przy następnym, zapamiętując odpowiednie terminy. Dzięki niemu automatyzacja tłumaczeń staje się szybsza niż kiedykolwiek.

W biurze tłumaczeń możliwa jest integracja XTRF z narzędziami Cat. Dzięki temu dostajemy jednocześnie doskonałe narzędzie do tłumaczenia tekstów oraz program do pewnego zarządzania firmą.  XTRF dzięki swoim funkcjom odmienił branżę tłumaczeniową i ułatwił pracę wielu tłumaczom. Razem z Cat stanowi on niezbędne wyposażenie każdej firmy.

Odpowiedni wybór dla Twojej firmy

Praca tłumacza to przede wszystkim duża odpowiedzialność. Tłumaczenie tekstów wymaga wiele czasu oraz wiedzy, a niekoniecznie łączy się to z niezawodnością i szybkością wykonywanej pracy. Klienci zasypują deadlinami, często zapominając o tym, jak długą drogę musi przejść tekst, by w pełni zostać przetłumaczonym, zachowując wysoką jakość. Taką pracę z pewnością ułatwi odpowiednie wyposażenie dla tłumacza. Dlatego warto wprowadzać do firm oprogramowanie XTRF, które zapewni porządek oraz narzędzie Cat, które ułatwi pracę z tekstem. Produkt krakowskiej firmy z pewnością będzie idealny zarówno dla małych i średnich, a także wielkich korporacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here