Sklep z naklejkami - co powinien mieć w ofercie?

Nowoczesne naklejki na różne produkty do ciekawa alternatywa dla nudnych etykiet. Naklejki i etykiety drukowane są w technologii cyfrowej, dzięki czemu zyskują wygląd adekwatny do oczekiwań klienta. Możliwość personalizacji oraz osobistego doboru kolorów sprawiają, że produkty oznaczone naklejkami zyskują nowy, ciekawy wygląd. Co powinien mieć w ofercie sklep z naklejkami?

Materiał reklamowy

Naklejki i etykiety to coraz popularniejsze rozwiązanie, stosowane jako materiały reklamowe. Wiele branż korzysta z oferty spersonalizowanych naklejek, które podkreślają misję oraz zakres działań przedsiębiorstwa. Wśród branż, korzystających z etykiet są branże:

  • eventowe,
  • reklamowe,
  • do zastosowań przemysłowych,
  • biznesowe,
  • informacyjne.

Duża różnorodność folii, z których wykonywane są etykiety, wpływa na możliwość dowolnego kształtowania zamówienia. Producent naklejek w swojej ofercie powinien posiadać zróżnicowane formaty folii, kształty oraz nakłady naklejek – projekt oraz wycena zazwyczaj dostosowywana jest do klienta indywidualnie.

Oferta sklepu z naklejkami

Dostosowując ofertę do potrzeb klientów, sklep z naklejkami powinien posiadać bogaty wybór możliwości. Korzystając z usług sklepu, klient powinien mieć możliwość wyboru:
– dowolnego nakładu i kształtu naklejek;
– wyboru folii: standardowej (matowej, z połyskiem, bezbarwnej), z mocnym klejem, z klejem usuwalnym, Easy Dot, metalizowane, fluorescencyjne, odblaskowe;
– wykonanie zamówienia na folii białej lub transparentnej;
Wśród zalet naklejek, największą z nich jest ich szerokie zastosowanie oraz możliwość wykorzystania do reklamy wielu produktów. Etykiety umieszczać można na szybie, podłodze, płycie, pojeździe, czy towarach.

Etykiety weselne

Wesele to wyjątkowa okazja w życiu każdego młodego człowieka. To czas spotkać z rodziną i przyjaciółmi, aby świętować najpiękniejszy dzień w życiu młodej pary. Spersonalizowana etykieta na butelce wina weselnego z pewnością wyróżni i urozmaici tę uroczystość. Tak ozdobiona butelka sprawi, że goście weselni zapamiętają tę szczególną chwilę na długo. Naklejki weselne umożliwiają umieszczenie własnego tekst, dzięki czemu wino zyskuje personalnego charakteru i stanowi doskonała pamiątkę z wesela.

Etykiety powinny być tworzone we współpracy z doświadczonym grafikiem, który powinien stanowić integralną część zespołu sklepu z naklejkami. Przednia etykieta może zostać zaprojektowana w oparciu o zdjęcie państwa młodych lub wybrany tekst. Etykieta ta jest dobrze widoczna i przyciąga wzrok, natomiast tylna zapewnia miejsce na dodatkową treść. Naklejki drukowane są na odpowiednio dobranym papierze samoprzylepnym, a staranne wykonanie gwarantuje ich wysoką jakość. Naklejki przykleja się do butelek w błyskawicznym tempie, dzięki czemu wszystko przebiega starannie i szybko, a efekt zachwyca nawet najbardziej wymagających gości.

Etykiety na przyprawy

Organizacja szafek kuchennych to podstawa dobrze funkcjonującej kuchni. Naklejki z opisami produktów na słoikach z przyprawami to ważny element organizacyjny. To etykiety właśnie dopełniają organizację szuflady z przyprawami, dzięki czemu można bez problemu je odnaleźć. Producent naklejek powinien oferować różne wersje kolorystyczne etykiet oraz miejsce na zapisanie daty ważności. Standardowe etykiety mają średnicę około 5 cm. Rozmiar ten jest optymalny ze względu na dopasowanie etykiety do rozmiaru nakrętki oraz boków słoików.

Naklejki na samochody

Naklejki na samochody odznaczają się inną jakością folii. Folie samochodowe (wylewane) charakteryzują się mocnym klejem i brakiem kurczliwości. Odpowiedni materiał sprawia, że samochód może być myty w myjniach bezdotykowych bez ryzyka zerwania naklejek. Do wykonania tego typu naklejek nie stosuje się tanich folii polimerowych. Dostępne w ofercie producenta naklejki magnetyczne na auta pozwalają na ich częste nakładanie i zdejmowanie. Są chętnie stosowane przez wypożyczalnie samochodów. Naklejka magnetyczna stanowi doskonałe rozwiązanie, w sytuacji, gdy nie mamy wprawy w nalepianiu większych powierzchni standardowych folii samoprzylepnych.

Naklejki papierowe

Etykiety papierowe cieszą się bardzo dużą popularnością. Są one wybierane przez klientów nie tylko ze względu na korzystną cenę, ale także na ich uniwersalne zastosowanie. Sklepy z naklejkami proponują etykiety papierowe samoprzylepne, które mogą być wykorzystane w rozmaitych branżach. Doskonale sprawdzą się zarówno w produkcji, jak i w usługach czy handlu. Sklepy oferują możliwość personalizacji etykiet papierowych w zakresie rozmiaru, koloru czy kształtu. Są to klasyczne naklejki drukowane jednostronnie na papierze samoprzylepnym. Producenci drukują naklejki z arkuszy do maksymalnego rozmiaru A3, w pełnym kolorze i w palecie szarości. Istnieje możliwość cięcia arkuszy na ploterze, do pożądanych kształtów naklejek. Naklejki papierowe sprawdzają się przy krótkotrwałej ekspozycji wewnątrz budynków, ale umieszczone na zewnątrz szybko ulegają zniszczeniu przez wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych i zanieczyszczeń.

Wsparcie merytoryczne: sklep internetowy Polinal.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here