Program do fakturowania

Posiadanie własnej działalności gospodarczej wiąże się z mnóstwem obowiązków oraz poświęcaniem masy czasu. Poza byciem czasochłonnym jest to również dość skomplikowane, w szczególności dla przedsiębiorców, którzy dopiero zaczynają rozwijać swoją firmę. Żaden z nich nie może uniknąć księgowości. Jest to czarna magia dla osób zielonych w biznesie oraz męczący obowiązek dla tych, którzy siedzą w nim od lat.

Z pomocą na szczęście przychodzą księgowe oraz księgowi. Jest to tradycyjne rozwiązanie, które wybiera wielu właścicieli firm. Jednak ostatnio niezwykle popularne stało się korzystanie z samodzielnej księgowości online.

Czym jest samodzielna księgowość online?

Jest to system, który znacznie ułatwia całą papierkową robotę oraz oszczędza mnóstwo czasu oraz pieniędzy. Ów system księguje oraz wylicza podatki, pozwala na szybkie wystawienie faktury oraz rozliczenie się z ZUS-em bez trudu oraz zbędnych komplikacji. Korzystanie z niego jest banalne proste, wystarczy bowiem jedynie zrobienie zdjęcia komórką faktury. Wszystkie pliki otrzymujemy w PDF. Jest to wygodne również ze względu na obecność wszystkich ważnych dokumentów w jednym miejscu.

Na rynku istnieje wiele platform udzielających takich usług, jak księgowość online. Jednak najwygodniejszy okazuje się program do fakturowania księgowość online wfirma.pl. Na rynku widnieje on już do 15 lat, co pozwoliło na obsłużenie 390 tysięcy użytkowników oraz wystawienie 62 milionów faktur. System ten sam księguje dzięki OCR. Zapewnia również integrację z bankowością online, ale także nielimitowane porady księgowych i kadrowych co jest bardzo dużym ułatwieniem dla tych przedsiębiorców, którzy nie posiadają doświadczenia i wiedzy w sferze księgowości. Zapewnia również integrację dwukierunkową z Allegro, co jest dodatkową wygodą dla tych, zajmujących się handlem.

Księgowość online

To inteligentne rozwiązanie jest zdecydowanie tańsze aniżeli usługi tradycyjnej księgowej. Dodatkowo jego zaletami są: gotowe rozwiązania księgowych dla mikro i małych przedsiębiorców – KPiR, ewidencja przychodów oraz e-deklaracji, których przesyłka jest ułatwiona dzięki integracji MD i e-ZUS. Niewątpliwą zaletą jest również integracja z bankowością online która pozwala zaimportować wyciągi rozliczając zaksięgowane faktury oraz umożliwia eksport przelewów do banku przedsiębiorcy. Platforma wFirma udostępnia również funkcję tworzenia zadań zintegrowanych z kalendarzem, co pozwala na przypomnienia o ważnych terminach. Jest to więc rozwiązanie ułatwiające prowadzenie firmy nie tylko na płaszczyźnie księgowości, ale również pod względem planowania i oszczędzania czasu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here