Jeżeli należysz do grupy poszukiwaczy ciekawych przypinek, być może zainteresuje Cię niniejszy artykuł. Staramy się w nim ułatwić poszukiwania szerokiej oferty znaczków, w najlepszej jakości, idealnie skrojonych do Twoich potrzeb i w atrakcyjnej cenie. 

Wszystkie przypinki i znaczki produkowane są w różnych rozmiarach, a cel ich przeznaczenia wybierasz Ty. Możesz zamówić znaczki z logo Twojej firmy, prawdziwą reklamówkę z wybranym hasłem, którą z dumą wręczać będziesz klientom swojej firmy. Przypinka, którą zamówisz może powstać w oparciu o gotowy projekt graficzny lub na bazie materiału – zdjęcia, rysunku, teksty – dostarczonego przez Ciebie. Możliwe jest także skorzystanie z grafik i wzorów proponowanych przez www.przypinki.eu, które np. uzupełnisz wybranym tekstem. 

Zabawa z formą

Wszystko zaczyna się często od kształtu – być może szukasz przypinki, która najlepiej prezentuje się na okrągło, a może wolisz trójkąty i kwadraty? Jeżeli nie możesz się zdecydować, to warto abyś przeanalizował całą ofertę, w której znajdziesz nie tylko tradycyjne formy, ale i także opcję kształtów produkowanych na Twoje, indywidualne życzenie. 

Przypinki znaczki na agrafkę to prawdziwa skarbnica kształtów, kolorów, podobizn i haseł, które w niektórych przypadkach nie tylko doganiają, ale wręcz wyprzedzają światowe trendy. Rodzaj zapięcia na agrafkę wydaje się bardzo wygodny i uniwersalny – dzięki temu rozwiązaniu Twój ulubiony znaczek będzie mógł świetnie prezentować się zarówno na plecaku, jak i na koszuli, czy w kapturze ulubionej bluzy. Od rodzaju zapięcia będzie również zależało, jak szybko będzie mógł miejsce prezentowania znaczka zmienić.

Oryginalne pomysły na przypinki

W ofercie firmy, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji znaczków znajdziesz m.in.: pinsy metalowe zalewane żywicą, znaczki odblaskowe, czy z zapięciem magnetycznym, dedykowanym do ubrań. Naszą uwagę zwróciły również bardzo oryginalne tzw. badziki w różnych kształtach, w których nadruk umieszczany jest w rancie znaczka. 

Firma, która specjalizuje się w produkcji unikalnych i modnych przypinek zawarła na swojej stronie internetowej ciekawe porady, bez których Twój wymarzony znaczek nie może powstać. Znajdujemy tu staranny instruktaż jak przygotować projekt nadruku, specyfikację techniczną i cennik, w którym znajdziemy wszystko, na każdą kieszeń. 

Na stronie przypinki.eu znajdziemy także ofertę dla najmłodszych użytkowników plakietek i butonów – wyróżniają się nie tylko grafiką, ale i sposobem zapięcia w postaci bezpiecznej żabki-klipsa. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here