Prezenty dla pracowników i klientów

Wręczenie prezentów to piękny gest, sprawiający radość zarówno stronie obdarowanej, jak i ofiarodawcy. Podarunki dajemy z najróżniejszych okazji – urodzin, rocznic, świąt, a także w wyjątkowych momentach życia. Szczególnie w przypadku osób prowadzących własne przedsiębiorstwa wybór prezentów może być nie lada wyzwaniem. Z okazji Bożego Narodzenia, Nowego Roku czy innych ważnych okoliczności zwykło się obdarowywać pracowników zestawem upominków, przypominającym, że więź łącząca ich z miejscem pracy jest nie tylko finansowa, lecz także symboliczna. Równie często pracodawcy stają przed koniecznością ofiarowania prezentów konsumentom korzystającym z ich usług lub produktów.

Pendrive reklamowe – pomysł na prezent

Z tych powodów wiele osób poszukuje inspiracji i sprawdzonych pomysłów na prezenty, którymi obdarować można zarówno pracowników firmy, jak i klientów. Najlepszym rozwiązaniem jest podarowanie takiego upominku, który będzie użyteczny i funkcjonalny, a przy tym będzie stale przypominać o ofiarowującym.

Wśród najpopularniejszych prezentów firmowych wymienić należy pendrive reklamowe, na których powierzchni umieszczona jest nazwa firmy lub jej logo. Tego typu zewnętrzne nośniki pamięci cieszą się niesłabnącym powodzeniem ze względu na ich użyteczność. W niewielkim dysku typu „flash” można pomieścić olbrzymie ilości danych oraz przenosić dokumenty, muzykę czy filmy. Nieduże rozmiary czynią z pendrive’ów urządzenia wygodne, przystosowane do transportowania oraz niezwykle użyteczne.

Ofiarowanie pendrive’a z nadrukiem firmowym jest także skuteczną formą autopromocji. Wiele osób ma zwyczaj noszenia przy sobie pendrive’a w każdej sytuacji. Gdy tylko pojawi się potrzeba zapisania jakichś danych na dysku pamięci, wówczas sięgają po schowane w kieszeni lub torebce urządzenie. Obdarowanie pendrive’ami wszystkich pracowników zwiększa widoczność  firmy i zasięg jej oddziaływania; od tej pory każde użycie pendrive’a w miejscu publicznym lub w gronie znajomych będzie równoznaczne z dyskretnym reklamowaniem marki.

Ponadto zakup dużej ilości pendrive’ów to relatywnie mały koszt w porównaniu do większości innych kampanii reklamowych. Pendrive’y to urządzenia stosunkowo tanie, wykonane z niedużej ilości materiałów, dostępne między innymi w sklepach specjalizujących się w dostarczaniu gadżetów reklamowych.

Sposób na kreowanie marki

Wiele dużych przedsiębiorstw traktuje pendrive z nadrukiem jako stały element strategii kreowania własnej marki. Wszelkie gadżety reklamowe używane przez firmę kształtują sposób jej postrzegania przez środowisko. Warto zatem zadbać, aby gadżety, na których umieszczone zostanie logo lub nazwa firmy, wywoływały pozytywne skojarzenia.

Wszystkim, którzy poszukują sprawdzonego dostawcy pendrive’ów z nadrukiem reklamowym, polecamy ofertę sklepu memorabbit.pl, specjalizującego się między innymi w dostarczaniu elektronicznych gadżetów promocyjnych. Znajdują się w niej urządzenia wykonane z różnego rodzaju materiałów – szczotkowanego aluminium czy lustrzanego chromu – i pokryte dowolnym kolorem. Dostępne modele imitują różnorodne kształty – między innymi samochodu, scyzoryka czy klucza. Dla pań przygotowana została oferta pendriv’ów w kształcie kryształu, serca lub wisiorka. Dzięki temu pendrive’y mogą pełnić funkcję breloczka lub zawieszki do kluczy od domu albo samochodu. Na poszczególnych modelach urządzeń można umieścić wybrany przez siebie napis lub logo, w formie nadruku bądź grawerowanej. Wybrane modele pendrive’ów pozwalają także na podświetlanie logotypu za pomocą umieszczonej w ich obudowie diody. Dzięki temu pendrive będzie wyświetlał nazwę firmy w momencie jego podłączenia do komputera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here