Wielbiciel Ferrari z pewnością ucieszy się z możliwości prowadzenia tego samochodu po torze wyścigowym. Taką przejażdżkę można zrealizować po zakupie vouchera ważnego do 12 miesięcy w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i kilku innych miastach Polski.

Jazda po torze wyścigowym – komu podarować taki prezent?

Jazda po torze wyścigowym wiąże się z bardzo dużą ilością adrenaliny oraz radością z możliwości prowadzenia auta, na kupno którego większość osób nie może sobie pozwolić. Wielbiciele motoryzacji będą zachwyceni voucherem na taką przejażdżkę. Jest to doskonały pomysł na prezent. Przejazd Ferrari to gratka dla osób, które pasjonuje szybka jazda. Samo oglądanie wyścigów samochodowych to nie wszystko. Można przecież osobiście poczuć emocje podobne do tych, które przeżywają kierowcy ścigający się na torach.

Bezpieczeństwo jazdy po torze wyścigowym

Bardzo istotne jest to, że każdy przejazd po torze wyścigowym jest poprzedzony szkoleniem. Przez cały czas trwania przejażdżki nad kierowcą czuwają wykwalifikowani instruktorzy. Przejechali oni samochodami przystosowanymi do szybkiej jazdy mnóstwo godzin i wiedzą, jak zachować się w większości sytuacji, które mogą zdarzyć się na torze. Każda osoba, która siada za kierownicą może więc czuć się pewnie i bez obaw zrealizować swoje marzenie o jeździe słynnym Ferrari.

Ferrari – osiągi auta

Ferrari Italia, często używane na torach wyścigowych, ma pojemność skokową 4497 cm3. Moc silnika to aż 570 KM (419 kW) przy 9000 obrotów na minutę. Silnik składa się aż z 8 cylindrów. Natomiast Ferrari F430, również często wykorzystywane w tego typu jazdach skierowanych do amatorów, zostało wyposażone w silnik o mocy 490 KM. Maksymalna prędkość, jaką osiąga to nawet 310-315 km/h. Fenomenalnie przedstawia się także możliwe przyspieszenie od 0 do 100, wynosi bowiem 4,0-4,1 s. Auta te mają doskonałe osiągi i właściwości jezdne. Prowadzenie ich to przyjemność. Siedząc za kierownicą Ferrari, można poczuć się jak kierowca rajdowy i zrealizować swoje marzenia.

Voucher na jazdę Ferrari

Voucher na jazdę Ferrari to koszt około 400-500 zł. Można go zrealizować w określonym terminie, który trwa nawet 12 miesięcy. Jazda jest uzależniona od warunków pogodowych i zwykle odbywa się w sezonie, czyli od kwietnia do października. Tory wyścigowe są dostępne w większych miastach Polski, takich jak Warszawa, Poznań, Toruń, Kraków, Kielce czy Koszalin. Tory znajdują się także na terenie Trójmiasta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here