Pożyczka bez zdolności kredytowej – na jakich zasadach się ją przyznaje?

Bank po raz kolejny odrzucił Twój wniosek o kredyt ze względu na zbyt niskie dochody lub brak umowy o pracę? Na rynku dostępne są szybkie pożyczki bez zdolności kredytowej, które pozwalają zaciągnąć zobowiązanie pozbawione zbędnych formalności. Na jakich zasadach są przyznawane?

Wygodna alternatywa dla usług banku

Zdolność kredytowa oznacza możliwość terminowego spłacenia zaciągniętego zobowiązania. Banki chcąc zabezpieczyć się przed niesolidnymi pożyczkobiorcami, badają różne parametry związane z wysokością dochodów klientów, liczbą osób pozostających na utrzymaniu czy rodzajem umowy, na podstawie której zatrudniony jest potencjalny klient. Rygorystyczne warunki są dla wielu potencjalnych pożyczkobiorców barierą nie do przejścia, dlatego coraz więcej osób korzysta z usług firm pożyczkowych. Działające na polskim rynku podmioty rezygnują z drobiazgowej weryfikacji i maksymalnie upraszczają procedury, a proces wnioskowania o dodatkowe środki staje się zdecydowanie krótszy. Wiele podmiotów oferujących pożyczki bez zdolności nie sprawdza również baz dłużników, co jest szansą dla osób figurujących na rozmaitych „czarnych listach”. Spis firm, które zapewniają takie warunki, dostępny jest na stronie polecampozyczke.pl.

Pożyczka bez zdolności – dla kogo?

Pożyczki bez zdolności kredytowej kierowane są do różnych grup odbiorców – osób zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych, pracujących w szarej strefie, klientów bez stałego źródła dochodu lub osiągających nieregularne przychody (artyści i inne osoby wykonujące wolne zawody), a także osób posiadających wiele zobowiązań. Z szybkich pożyczek bez zbędnych formalności korzystają również odbiorcy, którym bardzo zależy na czasie – np. znajdujący się w obliczu niespodziewanych wydatków.

Na jakich zasadach dostępna jest pożyczka bez zdolności kredytowej?

Firmy pożyczkowe muszą zabezpieczyć się przed niesolidnymi klientami, dlatego zamiast weryfikować ich zdolność kredytową, stosują dodatkowe opłaty i wyższe oprocentowanie. Zaciągając zobowiązanie trzeba zatem liczyć się z tym, że koszty pożyczki będą zdecydowanie wyższe niż w przypadku kredytów bankowych.

Więcej informacji na temat pożyczek bez zdolności kredytowej znajdziesz na stronie https://pozyczkowy-portal.pl/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here