Popularne firmy w Woźnikach (województwo śląskie)

Położone w województwie śląskim miasto Woźniki posiada powierzchnię przekraczającą 71 kilometrów kwadratowych, a według danych sprzed kilku lat zamieszkuje je ponad 4300 mieszkańców. Nic więc dziwnego, że z każdym rokiem przybywa firm, które otwierają tu swoje siedziby.

  1. Krótka historia Woźnik
  2. Popularne firmy w Woźnikach
  3. Markowe narzędzia na każdą kieszeń

Pierwsze wzmianki na temat Woźnik odnotowano już w 1206 roku, natomiast prawa targowe miejscowość uzyskała w 1270 roku. Zapoznaj się z najciekawszymi informacjami na temat tego miasta i sprawdź, jak bardzo rozwinęło się w ciągu kilku ostatnich lat.

Krótka historia Woźnik

Po raz pierwszy Woźniki jako miasto zostały wymienione w 1310, natomiast prawa miejskie datuje się na 1386 r. Na rozwój tego miejsca niewątpliwie wpłynęła lokalizacja – miasto znajdowało się w pobliżu szlaku handlowego, który prowadził między Wrocławiem a Krakowem. Już od kilku lat organizowany jest tu Woźnicki Festiwal Piosenki, a od 2015 roku w mieście działa Stowarzyszenie Społeczno-Sportowe „Humane”.

Popularne firmy w Woźnikach

Nic więc dziwnego, że można tu znaleźć firmy z przeróżnych branż. Swoje siedziby mają tu między innymi PPH Soplast Import-Export, która specjalizuje się w produkcji filtrów, jak również Meble Wanat i wiele innych. Do tego dochodzą restauracje, sale bankietowe, hotele – wybór jest na tyle duży, że każdy klient znajdzie tu coś dla siebie. Nie ma przy tym znaczenia czy pposzukuje wykonawcy usług czy też dostawcy określonego asortymentu. Dobrym przykładem może być sklep Adpeer, w którym można znaleźć narzędzia do wszystkich możliwych zastosowań. Z jego bogatej oferty korzystają zarówno amatorzy, którzy chcą kupić narzędzia na użytek prywatny, jak i specjaliści, którzy planują wykorzystywać je w swojej pracy. Dostępne w sklepie narzędzia zostały Bass Polska, Celma czy Volt Polska podzielone na kategorie, co ułatwia klientom znalezienie odpowiednich rozwiązań. Oferowane są między innymi narzędzia akumulatorowe, ręczne, klucze, prostowniki, przetwornice oraz narzędzia przydatne w domu i ogrodzie.

Markowe narzędzia na każdą kieszeń

W każdej z kategorii co jakiś czas pojawiają się świetne promocje, dzięki którym możesz kupić nowe narzędzia po bardzo przystępnych cenach. Z oferty sklepu mogą korzystać również mieszkańcy innych miast, gdyż wszystkie dostępne produkty wysyłane są na terenie całego kraju. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, abyś zamówione tu produkty odebrał bezpośrednio w siedzibie firmy, która znajduje się przy ulicy Kościuszki w Woźnikach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here