Obudowy do iPhone

Obudowy do smartfonów obecnie stały się bardzo modne i chętnie są kupowane przez użytkowników telefonów komórkowych. Jeszcze kilkanaście lat temu użytkowanie etui ochronnego nie było zbyt lubiane. Użytkownicy telefonów komórkowych chcieli móc pochwalić się ,,nowym smartfonem”, dlatego nie chętnie zakrywali jego obudowę różnego rodzaju pokrowcami. Jednak wraz z rozwojem technologii i pojawieniem się na rynku coraz to większych i nowocześniejszych smartfonów, potrzeba użytkowania ochronnego etui znacząco wzrosła.

Ceny najnowszych modeli telefonów komórkowych stale wzrastają, zaś zabezpieczenia przed uszkodzeniami wbudowane w smartfony praktycznie nie ulegają zmianie. Najczęściej użytkownicy smartfonów uszkadzają ekrany i obudowy telefonów. Czasami wystarczy lekkie uderzenie, aby cała przednia szybka smartfona została pokryta ,,pajęczynką”.

Odejście od tradycyjnych telefonów i wzrost popularności smartfonów, które są ,,łatwe do uszkodzenia” sprawiły, że powstały liczne firmy produkujące obudowy ochronne na telefony komórkowe. Współcześnie daje się zauważyć, że większość społeczeństwa zachwala i z przyjemnością użytkuje smartfony IPhone marki Apple.

Jaka obudowa do  smartfona Apple iPhone XR?

iPhone XR to nowoczesny model telefonu komórkowego marki Apple, który zyskał ogromną popularność. Posiada innowacyjny wyświetlacz Liquid Retina HD oraz LCD Multi-Touch o przekątnej 6,1 cala na całej przedniej powierzchni urządzenia, wykonany w technologii IPS o szerokiej gamie kolorów. Wyświetlacz iPhone’a XR ma lekko zaokrąglone rogi, które podkreślają jego opływowe kształty, a zarazem wpisują się w kształt regularnego prostokąta. Producent dodatkowo gwarantuje, że jest odporny na zachlapania, wodę i pył, jednak nie jest zbyt wytrzymały na uderzenia.

Tutaj z pomocą przychodzą producenci licznych etui do iphone. Oferują obudowy ochronne w przeróżnych cenach, w zależności od modelu etui może kosztować mniej więcej od 20 do 300 złotych. Dla wymagających klientów polecane jest etui REARTH RINGKE FUSION X Panzer Case pochodzące od amerykańskiego producenta REARTH.

Obudowa Apple iPhone XR – REARTH RINGKE FUSION X Panzer Case

Obudowa Apple iPhone XR REARTH RINGKE FUSION X Panzer Case wytworzona jest z wysokiej jakości surowca (poliwęglan i poliuretan), dzięki temu wykazuje wyjątkową wytrzymałość na uszkodzenia. Posiada wzmocnione ramki dookoła telefonu i obiektywu aparatu. Dodatkowo wzbogacona jest o zatyczki na gniazda ładowania oraz słuchawek, chroniące je przed kurzem i innymi zanieczyszczeniami.

Obudowa Apple iPhone XR amerykańskiego producenta zyskała popularność, dzięki powłoce  „Enhanced Dual Coating” odpowiadającej o 3x większą ochronę przed zadrapaniami, a także technologii  „New Active Touch” – dostosowanie miejsc na przyciski do naturalnego ruchu dłoni. Dodatkową zaletą obudowy jest półprzezroczysta forma, która umożliwia doskonałą widoczność obrysu telefonu i logo producenta.

Obudowa Apple iPhone Xr – NILLKIN NATURE

Obudowa Apple iPhone XR NILLKIN NATURE Case to dużo tańsze etui od REARTH RINGKE FUSION X. Wykonane jest z TPU, dzięki temu gwarantuje bardzo dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania (podczas upadku siła uderzenia rozchodzi się po powierzchni etui). Posiada wzmocnione narożniki i smukłą konstrukcję. Nie ogranicza sygnały sieci, WiFi oraz GPS. Dodatkowo jest antypoślizgowe i pokryte specjalną powłoką antystatyczną, która zapobiega zakurzeniu przy codziennym użytkowaniu.

Obudowa Apple iPhone XR NILLKIN NATURE Case jest przezroczysta, dzięki temu obrys telefonu oraz logo producenta jest w pełni widoczne. Wiele ciekawych i wytrzymałych etui do iPhone XR można znaleźć na youtab.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here