Namioty – pająki reklamowe. Czym są?

0
2354

Jeśli prowadzisz działalność handlową, musisz zadbać o to, aby odpowiednio wypromować swoją działalność, także na własnym stoisku. Możesz w tym celu zakupić choćby odpowiedni namiot reklamowy. Najpopularniejsze w tym względzie okazują się namioty stelażowe, na których możesz umieścić teksty oraz rysunki zachęcające do zakupu oferowanego przez Ciebie towaru. Może się jednak zdarzyć, że chcesz zabłysnąć przed swymi klientami czymś wyjątkowym, także jeśli chodzi o powierzchnię reklamową. Jeśli tak jest w istocie, polecamy Ci zakup specjalnych namiotów pająków.

Czym są namioty pająki reklamowe?

Dmuchane namioty typu pająk stanowią bardzo interesującą alternatywę dla namiotów ze stelażem. Wykonuje się je zazwyczaj z poliestru, przy czym tkanina na życzenie klienta może być albo jednolita pod względem kolorystycznym, albo zadrukowana różnymi grafikami. Do wydruku grafiki stosuje się z reguły metodę cyfrową w postaci solwentu lub sublimacji, jakkolwiek zdarzają się też modele zadrukowane za pomocą sitodruku. Do szycia niektórych naszych namiotów stosuje się posiadającą specjalny certyfikat trudnopalną tkaninę, u nas znajdziesz także namioty wyposażone w okna, dzięki czemu przypominają one na pierwszy rzut oka budynki. Namioty pneumatyczne sprzedawane są w zestawach pozwalających na łatwy montaż oraz proste użytkowanie namiotu. Do takiego zestawu dołącza się w szczególności wentylatory, młotki, a także linki odciągowe, kotwy i szpilki. W każdym zestawie znajduje się również instrukcja obsługi.

Rozmiary i kolorystyka

Namioty pająki reklamowe zwykle sprzedawane są w czterech wariantach wielkościowych. Najmniejsze z nich posiadają wysokość trzech metrów, a największe są od nich dwa razy wyższe. Wszystkie namioty budowane są na planie kwadratu, przy czym powierzchnia najmniejszych wynosi 4×4, a największych to 8×8. Barwy namiotu oraz jego wygląd zewnętrzny klient dobiera samodzielnie, zgodnie z własnymi oczekiwaniami. Jeśli zależy Ci na różnokolorowej grafice, powinieneś rozważyć zakup wydrukowanych sublimacją lub solwentem, sitodruk natomiast lepiej sprawdza się w przypadku jednokolorowych egzemplarzy. Dodatkowo przy tego rodzaju namiotach sprzedaje się również torby transportowe, podłogi PCV, okna, wymienne banery, które umieszcza się na namiotach za pomocą specjalnie dobranych rzepów, płachty ochronne, a także łączniki umiejscowione między różnymi namiotami. Namioty takie można kupić w wielu miejscach po naprawdę atrakcyjnych cenach. Warto więc skorzystać z dostępnych ofert.

Pełną ofertę znajdziesz na stronie inventini.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here