Szybkie finansowanie na przejrzystych zasadach dla wolnych zawodów

Jeśli chcesz szybko wziąć kredyt, gdyż gotówka jest Ci potrzebna od zaraz, zdecydowanie lepiej wziąć pod uwagę taką ofertę finansową, dzięki której masz gwarancję, że otrzymasz kredyt w krótkim terminie. Masz taką pewność, jeśli rozważysz propozycję instytucji Centrum Finansowania Biznesu. Przekonaj się o tym, że możesz bardzo wiele zyskać, niczym nie ryzykując.

Prowadząc jednoosobową działalność gospodarczą i wykonując wolny zawód, możesz albo podreperować stan budżetu swojej firmy, albo przeznaczyć dodatkowy zastrzyk gotówki na dowolnie wybrany przez siebie cel. Kredyt na oświadczenie ze wsparciem rządowym to bardzo stabilna forma finansowania, która nie zawiera w umowie żadnych kruczków i niejasności. Możesz liczyć na rzetelne wsparcie w momencie, kiedy jest Ci ono najbardziej potrzebne. Decyzja kredytowa jest podejmowana w przeciągu piętnastu minut, dlatego bardzo szybko możesz dowiedzieć się, czy otrzymasz kredyt, czy też nie.

To, co zasługuje na uwagę, to bez wątpienia fakt, że kredyt na oświadczenie ma wyjątkowo niskie oprocentowanie, a wszystko dzięki gwarancji de minimis. Oznacza to, że ogólny koszt kredytu nie będzie zbyt dużym obciążeniem dla budżetu Twojej firmy. Korzystając ze wsparcia finansowego, które oferuje instytucja Centrum Finansowania Biznesu możesz pożyczyć do 650 000 złotych i spłacać zaciągnięte zobowiązanie finansowe przez dowolnie wybrany przez siebie okres, od roku do dwunastu lat.

Cała procedura przyznawania kredytu na oświadczenie jest bardzo prosta i zawiera się w dosłownie kilku krokach. Najpierw musisz wypełnić formularz zgłoszeniowy, podając swoje dane teleadresowe, po czym przedstawiciel Centrum Finansowania Biznesu oddzwania do Ciebie o godzinie, która najbardziej Ci odpowiada. Mówisz mu o swoich potrzebach finansowych, które następnie są weryfikowane poprzez sprawdzenie Twojej zdolności finansowej oraz historii kredytowej.

W przypadku, gdy wszystko jest dla Ciebie jasne i kiedy kwota, jaką możesz pożyczyć w zupełności Ci odpowiada, przystępujesz do podpisana umowy. Po dopełnieniu formalności wystarczy już tylko poczekać na środki pieniężne, które trafią na Twoje konto firmowe w przeciągu maksymalne jednego dnia roboczego. Jest to więc bardzo prosta i szybka procedura także z tego względu, że nie musisz przedstawiać żadnych poręczycieli, czy zabezpieczenia finansowego. Kredyt na oświadczenie to idealna propozycja dla Ciebie, jeśli chcesz rozbudować swoją praktykę, mogąc dowolnie zarządzać uzyskanym finansowaniem tak, by Twój biznes zaczął się dynamicznie rozwijać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here