Najbardziej wyczekiwane smartfony 2017 roku

Co roku na rynku pojawiają się urządzenia, które mniej lub bardziej podbijają serca Polaków. Niektóre z zastosowanych w nowych udoskonaleń stają się niezastąpione i bardzo przydatne w codziennym życiu, inne natomiast są nie tylko zbędne, lecz również w wielu przypadkach zniechęcają do kupna danego smartfona. Postanowiliśmy przyjrzeć się z bliska urządzeniom, które w tym roku trafią na polski rynek i wybraliśmy te, które najbardziej zasługują na Twoją uwagę.

IPhone 8

Nie da się jednoznacznie powiedzieć czy marka Apple ma więcej zwolenników czy przeciwników. Jedni bez większego zastanowienia i bez wcześniejszego przeanalizowania parametrów technicznych sięgają po telefon tego znanego na całym świecie producenta, kiedy inni twierdzą, że na rynku można bez większych problemów znaleźć dużo ciekawsze modele smartfonów, za znacznie niższą cenę.

Czym zatem tym razem Apple będzie chciało przekonać do siebie niezbyt zainteresowanymi produktami tej marki Polaków? W IPhone 8 producent prawdopodobnie postawi na technologię. Będzie to pierwszy na rynku smartfon, który będzie można ładować bezprzewodowo na odległość. Zaciekawiony?

Samsung Galaxy S8

W autobusie, w sklepie, na uczelni czy w pracy – na każdym kroku można zauważyć osoby dzierżące w ręce urządzenie marki Samsung. Trzeba przyznać, że smartfony tego producenta cieszą się wśród naszych rodaków sporą popularnością. Z tego właśnie powodu twórcy marki Samsung muszą dwoić się i troić, by każdy kolejny model był dużo lepszy niż poprzedni.

W Samsungu Galaxy S8 prawdopodobnie zostanie zastosowany nowy tryb pracy urządzenia, który będzie miał ogromny wpływ na jego wydajność. Dodatkowo, co nie jest już tajemnicą, nowy flagowiec Samsunga ma być smartfonem stworzony do wykorzystywania go w googlach VR.

Mocny w środku, kruchy na zewnątrz

Z całą pewnością widniejącym na rynku smartfon nie można zarzucić braku innowacyjności. Jedyne na co zazwyczaj narzekają klienci obu wspomnianych wyżej marek jest ogromna podatność urządzeń na uszkodzenia. Wystarczy upadek z niewielkiej wysokości, by wyświetlacz telefonu nadawał się do wymiany.

Usunięcie szkód niejednokrotnie wiąże się z koniecznością wydania sporej sumy pieniędzy, na co nie zawsze nas stać. Jak zachować w portfelu pieniądze i naprawić uszkodzony telefon? Wystarczy, że zaraz po zakupie nowego urządzenia wykupisz ubezpieczenie (np. https://www.gadget-cover.com/mobile-phone-insurance), które pokryje powstałe szkody. Jeśli wydaje Ci się, że to także spory wydatek to wiedz, że naprawa smartfona w niektórych przypadkach będzie znacznie większym wydatkiem niż kupno korzystnej polisy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here