Ten rok zapowiada się niezwykle ciekawie! Czekają nas premiery naprawdę interesujących modeli smartfonów – pojawi się m.in. najnowszy Samsung Galaxy S9, LG G7, a także HTC 11. Wybraliśmy dla Was najbardziej oczekiwane debiuty – oto nasz TOP 5

Zapowiadanych modeli jest oczywiście znacznie więcej, ale nie sposób wymienić wszystkich. Największe emocje budzi m.in. najnowszy Samsung Galaxy, gdyż to właśnie Samsung zdobył w ubiegłym roku aż 36 nagród za innowacyjne urządzenia i rozwiązania. Najnowszy model Samsunga co prawda miał już swoją premierę 25 lutego, ale do sprzedaży smartfon trafi na początku marca. Interesująco zapowiada się także iPhone oraz nowa seria Sony Xperia. Oto TOP 10 wielkich premier 2018!

Najnowszy model Samsunga – Galaxy S9

Pod koniec lutego w Barcelonie swoją oficjalną premierę miał najnowszy telefon Samsung – Galaxy S9 i S9+ będzie następcą popularnej S8. Co zaoferuje nowego? Zdecydowanym atutem nowego smartfona Samsung będzie obiekty z dwoma przesłonami (F2.4 i F1.5), który adaptuje się jak ludzkie oko – dzięki czemu zrobi wyraźne zdjęcia przy ograniczonym świetle lub w nocy.  Dzięki funkcji Super Slow-mo i nagrywaniu aż 960 klatek na sekundę będziemy mogli dojrzeć nawet najdrobniejsze szczegóły ważnego wydarzenia. Kolejnym ulepszeniem w smartfonie Samsung Galaxy S9 są stereofoniczne głośniki, które powstały przy współpracy z firmą AKG. Technologia Dolby Atmos zapewni bogaty i intensywny dźwięk.

Sony Xperia – czarny koń targów?

Smartfony Sony cieszą się dużą popularnością, a najnowsza seria Xperia ma być znacznie nowocześniejsza od poprzedniej. Zmianom ulegnie prawdopodobnie design, więc w tym roku spodziewamy wysypu się bezramkowych urządzeń. Inna stylistyka to tylko jedna ze zmian, bo ulepszona zostanie także specyfikacja. Wśród nowych flagowców pojawi się w tym roku także Sony Xperia XZ Pro.

LG G7

Najnowszy telefon – Samsung, Huawei czy LG – zawsze cieszy. Oznacza to wiele nowych aplikacji, świetne zdjęcia i jeszcze więcej usprawnień, a także wyjątkowy design. Jedną z zalet LG G7 może być ekran w technologii OLED. Standardem są już także cienkie ramki oraz wydajny procesor. Atutem będzie też aparat fotograficzny z dwoma obiektywami – podobne rozwiązanie zaoferuje m.in. najnowszy Samsung Galaxy S9+.

Huawei P20

Nowość Huaweia będzie dostępna aż w trzech wersjach – standardowej, Plus oraz Pro. Będą się różniły ilością pamięci wbudowanej, RAM-u, mocą procesora oraz wyświetlaczem. Ekran w każdej wersji będzie miał proporcje 18:9, co zwiastuje na pewno duże zmiany stylistyczne w porównaniu do serii poprzedniej. Każdy najnowszy model – Samsunga, HTC czy Huaweia – pragnie się przecież wyróżniać.

OnePlus 6

OnePlus do niedawna w ogóle nie była znaną marką. Szybko jednak zyskała zwolenników i pokazała, że mimo silnej konkurencji wciąż można coś znaczyć na rynku smartfonów. OnePlus 6 to odpowiedź na flagowce innych producentów – m.in. Galaxy S9, LG G7 czy Sony XZ. Debiut zaplanowano na koniec kwietnia, a w międzyczasie zapewne pojawią się nowe informacje na temat tego modelu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here