Każdy właściciel hotelu doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, iż tylko perfekcyjne i niezwykle modne urządzenie każdego pokoju zapewni mu powodzenie. Liczą się detale, żadnej kwestii nie można pominąć, meble muszą być w idealny sposób dostosowane do panującego w pomieszczeniu stylu, każdy dodatek powinien być piękny i praktyczny zarazem. Bardzo ważnym elementem aranżacji przestrzeni w pokojach hotelowych są tapety. Spotyka sieje zwłaszcza w pensjonatach prestiżowych, niezwykle eleganckich, takich, do których przyjeżdżają goście, by odpocząć, nabrać sił i świetnie się bawić. na szczęście jednak dzisiejsze tapety na ścianę stanowią idealny mariaż piękna i wygody, każdy, kto posiada hotel lub pensjonat, powinien już dziś pomyśleć o ich zakupie!

Dostosuj kolorystykę do stylu panującego we wnętrzu!

To, jaka kolorystyka tapet zostanie zastosowana, zależy przede wszystkim od tego, jaki styl panuje w danym wnętrzu. Na przykład pomieszczenia urządzone na skandynawską modłę są wręcz stworzone do tego, aby pojawiły się  w nich delikatne, rozbielone szarości, nieco grafitu, dużo beżu, brązu i bieli. Jeśli zaś chodzi o klimaty glamour, które ostatnimi czasy także są bardzo modne, warto pomyśleć o bieli połączonej ze złotem, niewielkiej dawce różu w pudrowym wydaniu lub też pozostającego obecnie w trendach fioletu. Coraz szersze grono kupujących stawia na monochromatyzm, gdy w grę wchodzą hotelowe wnętrza. Okazuje się bowiem, że w takich właśnie pomieszczeniach świetnie się wypoczywa, relaksuje, spędza czas z bliskimi.

Pamiętaj o kilku zasadach!

Jeśli na przykład do hotelowych wnętrz wybierzesz tapety z wielobarwnymi printami, postaraj się, aby tekstylia i meble miały jednolita barwę. Gdy zaś postawisz na monochromatyczne naścienne ozdoby, jak najbardziej możesz nieco poszaleć, gdy chodzi o umeblowanie. Jeśli jednak nie jesteś w stu procentach przekonany co do tego, jakie zdobienia na ścianach warto zastosować, sprawdź rady profesjonalistów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here