Monitoring do domu – zestawienie TOP 5 domofonów z hurtowni Zamel

0
2019

Współczesne domofony charakteryzują się bezpieczeństwem i wygodą w trakcie codziennego użytkowania. Dotyczy to także domofonów Zamel, które są efektem wprowadzenia innowacji, zwiększających bezpieczeństwo domów i budynków o rożnym przeznaczeniu. Rozwiązania, jakie są w nich obecnie zastosowane, pozwalają w znaczący i realny sposób zadbać o bezpieczeństwo każdego dnia.

Domofony z hurtowni Zamel – charakterystyka

Domofony i zestawy wideodomofonowe marki Zemel to szeroki wybór produktów innowacyjnych. W trakcie zastosowania wykazują one wysoką odporność na warunki pogodowe, a także pył i wodę. Są przystosowane do pracy nawet w skrajnych warunkach, tj. od -30 stopni do + 60 stopni Celsjusza.

Domofony Zamel – TOP 5 domofonów do domu

Wśród wiodących produktów marki Zelmer uwagę zwraca kilka, które są szczególnie polecane do budynków. A wśród nich:

– 1. Domofon 1-rodzinny natynkowy, cyfrowy, przeznaczony do instalacji 2-żyłowej (ESK-1S/A). To produkt o wysokiej jakości i zaawansowaniu technologicznym. Zapewnia efektywne wykorzystanie już istniejącej instalacji dzwonkowej;

– 2. Domofon 1-rodzinny P/T przeznaczony do instalacji 2-żyłowej (ESK-1/A). Jest to produkt z dodatkowym przyciskiem serwisowym,co pozwala na sterowanie urządzeń dodatkowych.

– 3. Zestaw domofonowy 1 rodzinny P/T TYP: MK-1/A. Posiada elektromechaniczny dźwięk wywołania, a także możliwość dołączenia do niego dodatkowego unifnu. Inną zaletą tego rozwiązania jest możliwość montażu natynkowego, a także dodatkowa obudowa SMB-M/S.

– 4. Zestaw domofonowy 1 rodzinny P/T TYP: MK-2/A. W zestawie znajdziemy panel rozmówny z 2 przyciskami wywołania Art. DU-2/A (1 szt.) a także transformator 230/12 V AC 15 VA Art. 321 (1 szt.) i unifony Art. 3021 (2 szt.). Atutem tego rozwiązania jest aluminiowy panel rozmowny, wyposażony też w obudowę podtynkową.

– 5. ZESTAW WIDEOMONITOR VP-709B + panel bramowy VO-701A czarny TYP: VP-709A. Jest to zestaw, w skład którego wchodzą: kamera z podświetleniem LED, 4 – żyłowa magistrala oraz kolorowa kamera. W ten sposób płacąc raz zyskuje się zestaw do montażu.

Domofony z Zamel – innowacja w domu

Wiodącym produktem marki Zamel są systemy domofonowe ENTRA, które stwarzają możliwość konfiguracji podstawowego zestawu z dostępnymi w serii panelami zewnętrznymi. Dzięki temu każdy podstawowy zestaw można wzbogacić o dodatkowe panele zewnętrzne, co ma znaczenie w przypadku dużych budynków i domów. W zestawie znajdują się także monitory, co sprawdza się zwłaszcza na posesjach z kilkoma furtkami.

Przeczytaj też: Nowoczesne „oko” na Twój dom – poznaj wideodomofon Zamel

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here