Jak zmniejszyć ryzyko uszkodzenia telefonu

Każdy, kto upuścił i uszkodził niezabezpieczony telefon, z pewnością doceni ochronne właściwości nawet najprostszych modeli sylikonowych pokrowców. Dopasowane etui to jeden z najskuteczniejszych sposobów ochrony cennego sprzętu przed typowymi zagrożeniami wynikającymi z jego codziennego użytkowania. Jeśli nie chcesz, by nowy telefon szybko pokrył się nieestetycznymi rysami, w takich sklepach jak caseroom.pl znajdziesz tanie kejsy, które dodatkowo możesz ozdobić kolorowymi zdjęciami.

Ochrona plecków telefonu

Podstawowe, najprostsze modele etui zaprojektowano z myślą o ochronie oryginalnej obudowy urządzenia, na którą składają się jego plecki oraz boczne krawędzie. Dzięki elastycznym właściwościom materiałów, z których produkuje się takie etui, chronią one telefon nie tylko przed drobnymi rysami i zabrudzeniami, ale także, przynajmniej w pewnym zakresie, przed konsekwencjami uderzeń o twarde powierzchnie. Dzięki amortyzującym właściwościom elastycznego tworzywa sztucznego upadek telefonu z wysokości nie musi zakończyć się jego uszkodzeniem. W sklepach z akcesoriami GSM, takich jak internetowy sklep https://caseroom.pl znajdziesz sylikonowe nakładki dopasowane do wielu popularnych modeli smartfonów znanych marek. Zamawiając odpowiedni model, masz pewność, że będzie on pasował do telefonu i nie wpłynie na pogorszenie komfortu jego codziennego użytkowania.

Ochrona dotykowego wyświetlacza

Na drobne uszkodzenia narażona jest nie tylko obudowa telefonu, ale i jego dotykowy ekran. Jeśli zależy Ci na zmniejszeniu ryzyka porysowania, stłuczenia lub pęknięcia wyświetlacza, zabezpiecz go szkłem hartowanym lub folią ochronną. W sklepie internetowym caseroom.pl znajdziesz również specjalne szkła hybrydowe, które zapewniają wysoki poziom ochrony przed stłuczeniami, jednocześnie nie wpływają na czułość ekranu dotykowego i jakość wyświetlanych na nim kolorów. Szkła hybrydowe są cieńsze niż tradycyjne szkła hartowane, ale trwalsze niż typowe folie ochronne. Nie sprawiają większych problemów w montażu i w negatywny sposób nie wpływają na funkcjonalność urządzenia.

Zastosowanie dopasowanego etui sylikonowego lub dowolnie innego typu pokrowca i zabezpieczenie ekranu telefonu dobrej jakości szkłem hybrydowym to skuteczny sposób na jego ochronę przed typowymi zagrożeniami. Stosując tego typu, stosunkowo tanie zabezpieczenia, zminimalizujesz ryzyko porysowania smartfona czy stłuczenia jego wyświetlacza. Poza tym wybór kolorowego modelu etui z nadrukiem pozwoli zmienić wygląd telefonu, dostosowując go do Twoich indywidualnych potrzeb.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here