Jak wybrać prezent dla szefa

Szef to najważniejsza osoba w każdej firmie. Dlatego też wybór upominku dla szefa niezależnie od okazji to ciężki orzech do zgryzienia. Niezależnie od tego czy jest to podarunek z okazji urodzin, rocznicy pracy, wydarzenia prywatnego lub służbowego – powinna to być niespodzianka dobrana w odpowiedni sposób. Jak wybrać ten właściwy upominek dla szefa? Podpowiadamy poniżej.

  1. Jak zorganizować prezent dla szefa?
  2. Jak wybrać upominek dla szefa?
  3. O czym pamiętać wręczając upominek?

Jak zorganizować prezent dla szefa?

Przede wszystkim prezent dla szefa powinien zostać zorganizowany przez kilka osób z firmy. Niezależnie od tego w jakich stosunkach pozostajemy z nim, czy mamy kontakt na stopie koleżeńskiej czy swego rodzaju dystans upominek dla szefa powinien być prezentem od zespołu lub firmy. Dlatego też warto wcześniej pamiętać o ważnej dacie i na prezent dla szefa zorganizować zbiórkę wśród pracowników. Dobrze jest już wcześniej wiedzieć jaka suma będzie potrzebna na ten konkretny upominek dla szefa, wówczas można podzielić konkretną sumę między zespół i przedstawić im pomysł, a także zapytać o zdanie lub inne pomysły. Mail powinien zostać wysłany ze służbowego konta, wtedy będzie wyglądało to najbardziej profesjonalnie. Oprócz tego warto w nim wspomnieć o okazji, z której wręczony będzie upominek dla szefa, a także terminie wpłat z uwzględnieniem dokonania zamówienia.

Jak wybrać upominek dla szefa?

Spośród ogromnej oferty różnych produktów, które można znaleźć na rynku, warto zastanowić się jaki produkt wybrać jako prezent dla szefa. Dlaczego jest to tak istotne?  Upominek dla szefa powinien spełniać kilka kryteriów. Przede wszystkim powinien być odpowiednio dobrany do zainteresowań i hobby szefa, ale jednocześnie nie powinien być zbyt osobisty. Szef nie może czuć się zbyt zobowiązany tym podarunkiem. Upominek dla szefa nie powinien być bardzo drogi, ale wybierając produkt warto pamiętać, żeby wybrać coś z nie najniższej półki cenowej. Dobrze jest wcześniej poczytać opinie o produkcie lub już wcześniej w delikatny sposób podpytać szefa lub kogoś z asystentów co mogłoby być trafionym podarunkiem.

O czym pamiętać wręczając upominek?

Wręczając prezent dla szefa należy pamiętać o kilku rzeczach. Dobrze jest wręczyć upominek dla szefa wspólnie z całym zespołem lub z przedstawicielami grupy. Powinien on mieć także odpowiednią formę. Dlatego do właściwego prezentu dla szefa dobrze jest dołączyć okolicznościową kartkę z informacjami z jakiej okazji i kto jest ofiarodawcą. Prezent dla szefa powinien zostać wręczony w odpowiednich okolicznościach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here