Dlaczego warto zdecydować się na drzwiczki kominkowe na wymiar?

Osoby szukające drzwiczek kominkowych przeważnie rozglądają się za produktami, które będą idealnie dostosowane do określonych wymiarów. Warto zatem zdecydować się na drzwiczki-kominkowe.pl, gdzie klient ma możliwość dostosowania drzwiczek nie tylko do swoich potrzeb, ale również gustu. Produkty oczywiście objęte są 5-letnią gwarancją.

Drzwiczki kominkowe znajdujące się w ofercie asortymentowej omawianej firmy są świetnym rozwiązaniem nie tylko i wyłącznie dla małych, ale również średnich palenisk. Warto również koniecznie zaznaczyć, że drzwi do kominka na wymiar wykonano ze stalowego kątownika o wymiarach 30×30 mm. Do cech charakterystycznych produktu należy zaliczyć wąska rama, która ma grubość tylko 4 mm. Umożliwia ona zwiększyć do maksimum powierzchnię szkła.

Firma jest w stanie dopasować drzwiczki praktycznie pod każdy wymiar podany przez klienta. Wystarczy poinformować producenta o tym jakiej wysokości mają być drzwi do nowo budowanego kominka, albo pieca kaflowego. Misją przedsiębiorstwa jest bowiem tworzenie produktów, które będą idealnie dopasowane do potrzeb klientów. Do zalet produktów trzeba zaliczyć nie tylko niezwykłą staranność ręcznego wykonania, ale również bardzo przemyślany i prosty system montażu, który umożliwia dostarczyć idealnie dopasowanego produktu.

Ogromną zaletą jest możliwość stworzenia przez klienta swoich wymarzonych drzwiczek kominkowych. Dla użytkowników bardzo ważna jest kolorystyka produktów Potencjalny klient może zatem zadecydować czy drzwiczki mają być czarne czy szare. Producent daje również możliwość wybrania kolorystyki gałek czy klamki.

Nie można również zapomnieć o właściwym wykończeniu. Najbardziej wymagający klienci mogą zdecydować się na listwy zdobne. Z roku na rok coraz więcej osób podejmuje decyzję o zaopatrzeniu się w drzwiczki kominkowe z automatycznym zamykaniem. Warto koniecznie podkreślić, że bezpieczeństwo jest szczególnie istotne dla użytkowników posiadających dzieci regularnie przebywające w okolicach działającego kominka.

Źródło: http://drzwiczki-kominkowe.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here