W pięknym kraju Paragwaju

0
1386

Niezapomniane wyprawy to zazwyczaj te, które organizowane są przez doświadczone biuro podróży. Warto wybierać wycieczki zorganizowane do odległych miejsc, w których ciężko będzie nam się poruszać, ponieważ da nam to ogromną satysfakcję z podróżowania, a także bezpieczeństwo i pewność, że ktoś o nas zadba.

Niezapomniany Paragwaj

Paragwaj z biurem podróży będzie wycieczką, o której na pewno nigdy nie zapomnimy. Nawet jeżeli nie jesteśmy do końca przekonani, do tego, by skorzystać z oferty biur podróży, to warto mieć pewność bezpiecznej i spokojnej wyprawy, tym bardziej, kiedy wybieramy się do egzotycznych miejsc. Takim miejscem na pewno jest Ameryka Południowa, gdzie zlokalizowany jest piękny Paragwaj.

Paragwaj graniczy z Argentyną, Boliwią i Brazylią. Stolica Paragwaju uznawana jest za główne miasto, które jest też ośrodkiem ekonomicznym, kulturalnym i politycznym. Na pewno na miejscu znajdziemy wiele doskonałych miejsc, które koniecznie trzeba odwiedzić, będąc w tym kraju. Warto też zahaczyć o okolice Paragwaju, w tym na przykład miasto Villarica, gdzie uprawiana jest winorośl. Paragwaj jest też idealnym miejscem dla miłośników natury, pięknych krajobrazów.

Paragwaj z biurem podróży z gwarancją bezpieczeństwa i przygód

Dobrze zaplanowana wycieczka do Paragwaju z biurem podróży pozwoli nam zobaczyć najważniejsze miejsca tego specyficznego regionu, a wśród nich na przykład Panteon Bohaterów, Muzeum Kolonializmu, czy niezwykłe ogrody botaniczne. Na szczególną uwagę zasługuje także Park Carlosa Antonio Lopeza, z którego to można podziwiać przepiękną panoramę miasta. Podróżując po Paragwaju, warto też udać się do miasta Ciudad Del Este, które to stało się punktem wypadowym do pobliskich wodospadów Iguazu. Wszyscy podróżujący docenią to piękne miejsce, ponieważ tak naprawdę Paragwaj jest krajem pełnym atrakcji, uśmiechniętych i przyjaźnie nastawionych mieszkańców, a także niesamowitych zabytków i bardzo ciekawych miejsc, o których na pewno nie można zapomnieć czas podróży.

Paragwaj ciekawostki

Ogromną zaletą podróżowania biurem podróży jest to, że organizator i zatrudniani przewodnicy są w stanie sprzedać nam ciekawostki, których nie zobaczymy i nie usłyszymy nigdzie indziej, tym bardziej, jeśli chodzi o Paragwaj ciekawostki. Dobrze przygotowani przewodnicy znają kulturę danego miejsca, często wiedząc o niej dużo więcej, niż jesteśmy w stanie przeczytać w przewodnikach. Na pewno warto wspomnieć, że stolica Paragwaju uznawana jest za jedno z najstarszych miast Ameryki Południowej. Co więcej, wiele miast Paragwaju zaliczanych jest też do tych najbardziej zaludnionych, a wśród nich na przykład miasto San Lorenzo i Capiata. Co więcej, Paragwaj jest też niezwykle ciekawym miejscem, jeżeli chodzi o jego położenie. Jest on podzielony przez rzekę Paragwaj na dwie części, a sama rzeka uznawana jest za drugą co do wielkości rzekę w Ameryce Południowej. Językiem oryginalnym w Paragwaju jest język ojczysty Guarani, który nadal używany jest przez wszystkich w tym kraju. Odwiedzający Paragwaj będą zaskoczeni tym, że jednym z najpopularniejszych rzemiosł, jakie uprawiane są w Paragwaju to koronki i hafty. Rzemiosłem tym trudnią się zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy inspiracje czerpią z pajęczyn.

Paragwaj ciekawostki i niezapomniane zabytki

By wybrać się do Paragwaju w celach turystycznych, należy mieć odpowiednią wizę. Uprawnia ona do 90-dniowego pobytu na terenie tego kraju. Podróżując z biurem podróży, nie musimy się o to martwić, ponieważ wszystkie formalności załatwi za nas organizator. Warto też wcześniej pomyśleć o szczepieniach, dzięki którym będziemy czuć się bezpiecznie. Wśród najczęściej pojawiających się w tym miejscu chorób wymienia się wirusowe zapalenie wątroby typu A, typu B, a także żółtą febrę. Popularny jest też tężec, polio czy krztusiec. Wybierając się do Paragwaju, warto zobaczyć Misje Jezuickie, będący prawdopodobnie jednym z najbardziej odwiedzanych zabytków UNESCO na świecie. Na szczególną uwagę zasługuje też stolica kraju, Asuncion. To bardzo ważny ośrodek handlu, port śródlądowy, a także miasto pełne fast-foodów i nowoczesnych galerii handlowych. Pobyt w tym mieście pokazuje, jak różnorodna jest kultura Paragwaju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here