Augmented Reality

Interesuje Cię tworzenie reklam? Nie są ci obce reklamy z efektem AR (Augmented Reality)? Połączenie świata rzeczywistego z wygenerowanym komputerowo obrazem jest tym czego potrzebujesz? W takim razie zobaczmy czym są reklamy z efektem AR, dowiemy się nieco czym jest rozszerzona rzeczywistość poprzez filtry AR, a następnie gdzie znaleźć firmę, która tworzy takie dzieła.

Reklamy z efektem AR (Augmented Reality) wzbogacają promocję produktu lub usługi, ale rozszerzają się i spełniają także funkcje edukacyjne czy rozrywkowe. Jedną z najprostszych funkcji gwarantowaną przez Augmented Reality jest rozszerzenie rzeczywistości podczas skanowania broszurki reklamowej. Możliwości AR nie mają granic. Trzeba pamiętać, by brać pod uwagę grupę docelową co pomoże nam trafić do odpowiedniej grupy ludzi. AR jest kolejnym krokiem, który rozszerza działania zdjęć oraz filmów. Co ciekawe wszelkie efekty specjalne, które tworzysz dzieją się na twoich oczach dzięki stosowaniu rozszerzonej rzeczywistości. Dla niektórych rzeczywistość rozszerzona dojdzie do momentu, w którym połączy wizualizację danych przedmiotów znajdujących się wokół nas z metodą analizy.

Kiedy chcielibyście zrobić reklamę na Facebooku z zastosowaniem rozszerzonej rzeczywistości poprzez filtry AR z pomocą przychodzi wam strona autilo.pl/reklama-augmented-reality/ dzięki której, kolejne kroki tworzenia reklamy będą dla was jak bułka z masłem. Chcąc stworzyć taką reklamę trzeba podjąć współpracę z autoryzowanym producentem AR.
Choć dla większość filtry AR to jedynie uszy kotka czy pieska to aktualnie tendencja ta nieco się zmienia. W 2018 roku Instagram podjął decyzję, że każda popularna osoba- celebryta, twórca- czy też marka, może tworzyć unikatowe filtry dla własnych fanów. Nieco się zmieniło, bo nawet jeśli nie posiadasz rzeszy followersów możesz dodawać swoje filtry? Czyż to nie brzmi pięknie?
Filtry jednak nie tylko służą zabawie, są sporą pomocą dla firm, które pragną powiększyć zasięg w social mediach. Dzięki nim ich firma stanie się bardziej znana, a co za tym idzie będzie nakręcała sprzedaż.

Reklamy z efektem AR

W takim razie warto inwestować w reklamy z efektem AR, ponieważ zauważymy, że aktualnie rzeczywistość rozszerzona ugruntowuje się na rynku. Poza tym rozszerzona rzeczywistość poprzez filtry AR jest dobrym działaniem marketingowym, który zapewne zwiększy ruch w naszej firmie. Chcąc być nowoczesnym i trwać na rynku warto interesować się i wprowadzać w życie nowe technologie. Młodzi ludzie głównie z nich korzystają więc nie zostawaj w tyle.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here