Popularne konta Instagram

Każdy z nas ma swojego ulubionego celebrytę, którego twórczość na bieżąco śledzi w social mediach. Z roku na rok przybywa nowych influencerów, co sprawia, że nasz wybór rośnie. Mimo, że wybicie się w Internecie wcale nie musi być trudne, to większość woli przyglądać się takiemu życiu niż samemu takie prowadzić. Wiążę się to z brakiem prywatności, każdy ruch jest obserwowany, a o każdej, nawet najmniejszej wpadce od razu można przeczytać w brukowcach.

Jakie są popularne konta na Instagram w Polce? Co lubimy oglądać najbardziej, a może kogo oglądamy tylko dla sensacji? Koniecznie napiszcie w komentarzu, czyje konto jest Waszym ulubionym i co Wam się w nim podoba.

Popularne konta na Instagramie w Polsce – Julia Wieniawa

Julia Wieniawa to młoda i bardzo ambitna aktorka, którą możecie kojarzyć z serialu: „Rodzinki.pl” lub filmu na platformie Netflix: „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”. Oprócz tego wschodząca sława jest także piosenkarką, która na swoim koncie ma 5 piosenek. Jednak na tym nie poprzestaje. Julia często pokazuje remont kupionych przez siebie mieszkań, które młoda gwiazda będzie wynajmować. Nic więc dziwnego, że zajmuje ona 13 miejsce w rankingu Instagrama.

Jeszcze nie tak dawno było o niej głośno w związku z kłótnią z Joanną Opozdą. Wszystko zaczęło się od Antka Królikowskiego, byłego partnera Julii oraz ówczesnego chłopaka Opozdy oraz wbrew pozorom, niewinnej sukience. Joanna na ściance została sfotografowana w podobnej sukience, którą wcześniej miała na sobie Wieniawa, która nie mogła się obejść bez udostępnienia tej nowiny na swoim InstaStories. Oczywiście obecna partnerka, ex Julii, odpowiedziała na komentarz w bardzo uszczypliwy sposób, pisząc, że Julia jest aktorką bez wykształcenia aktorskiego. Co ciekawe, Królikowski również jest aktorem bez wykształcenia w tej branży.

Aktualnie cała sytuacja jest już zażegnana, a jej punktem kulminacyjnym było rozstanie Joanny Opozdy z Antkiem Królikowskim o czym dowiadujemy się z Instagrama gwiazdy.

Popularne konta na Instagramie – Deynn

Deynn, czyli świeżo upieczona trzydziestolatka, znana jest głównie ze swojego fit życia i rozmaitych podróży, które odbywa wraz ze swoim mężem Danielem Majewskim. Jest to jedna z bardziej kontrowersyjnych par polskiego showbiznesu. Jest to spowodowane licznymi dramami z ich udziałem. Jedną z najsłynniejszych, była z udziałem siostry Marity. Kolejna, która miała miejsce niedawno to spór z Skin79.

Skupmy się jednak na tym co aktualnie dzieje się w życiu Deynn. Nie tak dawno została ona ambasadorką marki kosmetycznej APIS, a 8.01.2021 ogłosiła własną markę suplementów diety dla kobiet – ALL DEYNN. Oprócz tego prężnie współpracuje ona z marką Gym Glamour, którzy produkują ubrania oraz akcesoria treningowe dla pań. Warto również wspomnieć o ogromnym talencie Marity, która regularnie dzieli się swoimi makijażami na Instagramie.

Popularne konta na Instagramie – Marcin Dubiel

Marcin Dubiel w ostatnim czasie nie cieszy się dużą aprobatą. Wszystko zaczęło się od jego wyjazdu do Kenii, w którym wraz ze swoim kolegą wyśmiewali dziecko. Następnie odszedł n z Teamu X, który niedługo po tym całkowicie się rozpadł. W tym czasie rozpoczął się również konflikt z jego dawnym przyjacielem – Kacprem Błońskim. Panowie postanowili zmierzyć się ze sobą na jednej z gal Fame MMA, w której ostatecznie to Kacper wyszedł zwycięsko. Co dziwne, Marcin ciągle powtarza, że da mu rewanż, mimo, że to wygrany powinien dać rewanż przegranemu, nie na odwrót.

W ostatnim czasie mogliśmy się również dowiedzieć, że Marcin planuje kolejny wyjazd do Kenii, tym razem z Lexy Chaplin, która sama przyznaje, że była w nim zakochana.

A jaki jest Wasz ulubiony artysta na polskim Instagramie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here