Pieczątki kieszonkowe – idealne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy

Pieczątki kieszonkowe podbijają rynek. Przede wszystkim dzięki temu, że są małe, estetyczne i nowocześnie zaprojektowane. Doskonale spełniają swoją funkcję i są designerskim gadżetem. Sprawdź, gdzie i w jakich sytuacjach sprawdzi się pieczątka kieszonkowa.

Kilka słów o pieczątce kieszonkowej

Pieczątka kieszonkowa to inaczej pieczątka małych rozmiarów, którą można zmieścić w kieszeni. Na rynku pojawiły się również małe, funkcjonalne pieczątki w formie zaczepów czy długopisy z pieczątką. Taki stempel jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto:

  • wykonuje swoje obowiązki poza siedzibą firmy;
  • spotyka się z Klientami w terenie;
  • często podróżuje zawodowo;
  • pracuje poza standardowymi godzinami.

Pieczątki kieszonkowe są coraz częściej wybierane ze względu na swoje praktyczne cechy. Przede wszystkim pieczątka kieszonkowa jest niewielka i lekka, dlatego bez problemu można ją nosić cały czas przy sobie. Wyróżnia ją także prostota użytkowania oraz solidne wykonanie – pieczątka kieszonkowa gwarantuje doskonałą jakość odbić. Na rynku jest szeroki wybór modeli pieczątek kieszonkowych. Taki stempel można wykorzystać w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie, nawet na zewnątrz. Pieczątkę kieszonkową można nosić w kieszeni, w notesie, przy pasku czy w torebce. Co ważne, po wyczerpaniu się tuszu, jego uzupełnianie jest bardzo łatwe.  Wystarczy kupić specjalny tusz do pieczątki w butelce. Dzięki dozownikowi uzupełnienie tuszu do pieczątki jest niezwykle proste i szybkie.

Komu można polecić pieczątki kieszonkowe?

Dostępność pieczątek kieszonkowych, ilość wzorów oraz kolorów daje duże możliwości przedstawicielom różnych zawodów, aby wykorzystać stempel w swojej codziennej pracy. Z takiego nowoczesnego narzędzia mogą korzystać zarówno pracownicy zawodów elitarnych, jak i osoby wykonujące swoje zadania w terenie. Pieczątka kieszonkowa przyda się pracownikom służby medycznej, weterynaryjnej, prawnikom, inżynierom, handlowcom, kurierom, geodetom, taksówkarzom, agentom nieruchomości i innym. Pieczątka kieszonkowa, mimo że jest niewielkich rozmiarów, to może zawierać wszystkie niezbędne informacje kontaktowe i być godną wizytówką firmy.

Popularne modele pieczątek kieszonkowych przodujących firm

Firma Colop – oferuje pieczątki kieszonkowe o eleganckim wyglądzie, wyróżniające się prostotą użytkowania. Popularne są pieczątki typu myszka. Oferowane modele to Pocket Plus 20 oraz 30, Stamp Mouse 20 i 30, Stamp Mouse R30 i R40 (okrągłe), EOS Pocket Stamp 30 i 40 oraz długopis z pieczątką EOS Stamp Writer.

Firma Trodat – ciekawą propozycją są modele pieczątek z serii Trodat Mobile Printy, czyli pieczątki kieszonkowe dla mobilnych. Mają one bardzo niewielkie rozmiary i można je otworzyć oraz stemplować jedną ręką. Kształt piramidy zapewnia stabilność w czasie stemplowania. Firma oferuje także Goldring Smart Style, czyli specjalny długopis z pieczątką. Pomysłowy mechanizm ma zapewniać stabilizację w czasie odbijania pieczęci. Zainteresowanie wzbudzają także pieczątki z linii Mobile Maker, które można z łatwością nosić przypięte do kluczy, smyczy czy plecaka.

Firma Wagraf – proponuje pieczątki kieszonkowe o różnych kształtach. Największym zainteresowaniem cieszą się pieczątki w metalowych lub plastikowych pudełkach, serie 33, 34, 35. Metalowe pieczątki są często wykorzystywane w pracy przez lekarzy.

Długopis z pieczątką – eleganckie narzędzie kieszonkowe

Pieczątka i długopis to połączenie oryginalne i praktyczne. Ciekawe produkty oferuje firma Heri. Dostępne są następujące linie długopisów: Heri Styling, Heri Diagonal oraz Heri Color Exclusive. Wszystkie mają ciekawy design i zapewniają wygodę użytkowania. Długopisy są dostępne w zwykłej oprawie lub w ekskluzywnych wersjach opakowania. Można je nabyć w różnych kolorach: srebrnym, złotym, perłowym, czarnym, granatowym lub czerwonym- graffiti.

Poza wersją perłową można się zdecydować na długopisy posiadające srebrne lub złote końcówki i uchwyty. Wielkość pola tekstowego umożliwia umieszczenie trzech, a nawet 4 linijek tekstu. Takie rozwiązanie z pewnością doceni każdy przedsiębiorca, który lubi praktyczne i eleganckie gadżety. W trakcie spotkań biznesowych oraz na co dzień długopis z pieczątką z powodzeniem zastąpi tradycyjny automat. To narzędzie będzie towarzyszem w czasie podpisywania umów czy uwierzytelniania dokumentów. Wielkość takiego odbicia to aż 33 x 8 mm, dzięki czemu bez trudu można na pieczątce umieścić wszystkie potrzebne informacje.

Nowe pieczątki – nowe możliwości

Na rynku pojawiają się coraz bardziej innowacyjne, wygodne rozwiązania w biznesie. Wśród nich są pieczątki kieszonkowe. Rozwój technologii i kreatywność projektantów odpowiedzialnych za ich wzornictwo nie zna granic. Pieczątka myszka, pieczątka z klipsem czy długopis z pieczątką to kilka nowoczesnych i praktycznych rozwiązań polecanych przedstawicielom różnych zawodów. Ich mały rozmiar, niewielka waga i solidne wykonanie sprawiają, że są to produkty na lata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here