Notesy reklamowe wykonane z surowców wtórnych, czyli biznes i ekologia

Surowce wtórne to typ odpadów produkowanych przez człowieka, które nadają się do ponownego przetworzenia i wykorzystania. Troska o środowisko naturalne i jego dobrostan wymaga od nas coraz większego zaangażowania w jego sprawę i świadomości konsekwencji dokonywanych zakupów. Jedną z najlepszych strategii walki z problemami ekologicznymi, takimi jak zanieczyszczenie środowiska, nadmiar produkowanych odpadów czy nadmierne wykorzystanie drzew do produkcji papieru, jest zmiana nawyków zakupowych – w tym także, korzystanie z materiałów promocyjnych wytwarzanych w sposób ekologiczny.

Ekologiczne gadżety reklamowe z nadrukiem

W sklepie promoshop.pl znajdziesz szeroki zestaw firmowych gadżetów reklamowych o charakterze ekologicznym. Są wśród nich między innymi plecaki, torby, przyborniki oraz notesy, które można zamówić w wersji z nadrukiem lub bez. Produkty te wykonane są z materiałów przyjaznych środowisku naturalnemu lub z surowców wtórnych. Szczególną uwagę pragniemy zwrócić na notesy ekologiczne.

Notesy to nieodłączny przedmiot pracy na wielu stanowiskach i w wielu placówkach. Każdy z nas korzysta z notesu w swojej codziennej pracy zawodowej, domowych obowiązkach, podczas nauki lub w innych okolicznościach.

Promoshop oferuje możliwość wyboru notesów ekologicznych spośród kilku dostępny wersji, różniących się wielkością, ilością kartek, rodzajem okładki oraz ceną. Oferuje również możliwość zamówienia notesu ekologicznego z wybranym nadrukiem na okładce – może to być logo twojej firmy. Każdy z proponowanych notesów jest świetnym sposobem na reklamę własnego przedsiębiorstwa oraz tworzenie przyjaznej więzi łączącej cię z pracownikami lub klientem.

Co równie ważne, stosowanie ekologicznych gadżetów reklamowych to dobry sposób, by promować swoją firmę jako przyjazną środowisku i zaangażowaną w sprawy ekologii. Pamiętaj, że do wyprodukowania jednej tony papieru potrzeba ściąć od kilkunastu do ponad 20 drzew; z jednego drzewa produkuje się natomiast kilkanaście tysięcy kartek papieru w formacie A4. Stosowanie notesów wykonanych z surowców wtórnych to wyraz troski i odpowiedzialności za przyszłość naszego wspólnego środowiska. Każda kartka notesu ekologicznego zostało bowiem wykonana z papieru pochodzącego z recyklingu.

Notes ekologiczny oferowany jest w zestawie z długopisem, również wykonanym z materiałów przetworzonych. Obudowa długopisu została wykonana z utwardzonej tektury, zamiast plastiku – najczęściej stosowanego i bardzo nieekologicznego. Wykorzystanie ekologicznych materiałów w żaden sposób nie zmniejsza użyteczności notesu czy długopisu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here