Nieinwazyjne metody

Nieoperacyjne metody powiększania penisa z cieszą się dużą popularnością. Nic w tym dziwnego, badania pokazują, że niewielu mężczyzn jest w pełni zadowolonych z rozmiaru swojego członka. Co więcej, wielu mężczyzn odczuwa tak duży dyskomfort spowodowany małym rozmiarem swojego penisa, że unika współżycia ze strachu przed odrzuceniem.

Niestety zabieg chirurgiczny polegający na nacięciu więzadeł wieszadłowych należy do zabiegów inwazyjnych i przeprowadzanych w znieczuleniu ogólnym z którym wiąże się także ryzyko powikłań pooperacyjnych. Coraz mniejsza liczba mężczyzn chce poddawać się tego typu zabiegowi.

Obecnie panowie mogą skorzystać z co najmniej kilku nieinwazyjnych metod jak pompki próżniowe czy tabletki na powiększenie penisa, które można wdrożyć we własnym domu lub udać się na zabieg trwający 60 minut i tego samego dnia opuścić klinikę.

Lipotransfer

Pierwszą metodą jest coraz popularniejszy w naszym kraju lipotransfer. Zabieg polega na wprowadzeniu niewielką kaniulą pod skórę prącia specjalnego koncentratu na bazie tkanki tłuszczowej. Lipotransfer jest bardzo mało inwazyjny dlatego przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym.

Sam zabieg trwa z reguły około 60 minut a pacjent może wrócić do domu jeszcze tego samego dnia. Dzięki tej metodzie można uzyskać pogrubienie członka nawet o 50%. Niestety zabieg lipotransferu nie ma wpływu na wydłużenie penisa w stanie erekcji (niewielkie wzrost w stanie spoczynku).

Tabletki na powiększenie penisa

Drugą metodą są bardzo popularne tabletki na powiększenie penisa na bazie naturalnych składników o których więcej można dowiedzieć się w tym miejscu.

Działanie tabletek na porost członka polega na regularnym dostarczaniu do organizmu składników o działaniu rozkurczającym naczynia krwionośne. Dzięki takim składnikom jak l-arginina, żeń-szeń czy buzdyganek naziemny dochodzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych i wypełnienia ciał jamistych większą ilością krwi.

Według producentów tego typu produktów systematyczna suplementacja tabletkami ma zapewnić powiększenie penisa o kilka centymetrów zarówno na długość jak i w obwodzie. Ponadto, dzięki składnikom jak l-arginina może nastąpić również wzmocnienie erekcji. Wspomniane wcześniej składniki jak tribulus terrestris (buzdyganek naziemny) oraz żeń-szeń mogą wykazywać korzystny wpływ na libido.

Obecnie na rynku znajdziemy takie preparaty jak member xxl, penisizexl czy xtrasize. Przed wyborem konkretnego produktu warto wykonać odpowiedni research i sprawdzić opinie o member xxl, penisizexl oraz innych dostępnych na rynku produktach i wybrać ten który najbardziej nam odpowiada.

Ekstendery

Ekstendery to nic innego jak urządzenia rozciągające. ich działanie polega na poddawaniu prącia długotrwałemu rozciąganiu i wywołaniu procesu cytokinezy czyli podziału i namnażania się komórek.

Choć metoda ta znajduje potwierdzenie w badaniach jest bardzo wymagająca i czasochłonna. Problem stanowi konieczność wielogodzinnego noszenia urządzenia co dla wielu mężczyzn może stanowić duże utrudnienie w normalnym funkcjonowaniu.

Praca, szkoła, codzienne obowiązki a nawet wizyta w toalecie to konieczność ściągnięcia urządzenia. Mężczyźni którzy są zdeterminowani i mają dużo wolnego czasu na noszenie urządzenia mogą z powodzeniem korzystać z tej metody.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here