Gadżety firmowe dla pracowników

Najlepszą wizytówką działalności firmy są jej kompetentni pracownicy. Warto jednak postawić jeszcze na identyfikację wizualną i zaopatrzyć ich w gadżety firmowe. W ten sposób marka będzie mogła być jeszcze lepiej i szybciej zapamiętana przez klientów, a jednocześnie zadba się o spójny wystrój w biurze czy też sklepie. Oczywiście gadżety firmowe mogą być też formą nagrody na imprezach firmowych dla pracowników. Na jakie warto postawić?

Zadbaj o dobry sen pracowników i zaoferuj im firmowe poszewki na poduszkę

Czasami z okazji świąt czy np. rocznicy działalności firmy przedsiębiorstwo oferuje swoim pracownikom prezenty. Oczywiście to co cieszy pracowników najbardziej to premie finansowe. Niemniej jednak można przygotować dla nich również drobne prezenty. A takim prezentem może być poszewka na poduszkę. Do takiej poduszki można dołączyć instrukcję obsługi zapisaną na kartce. Będą tam zapisane zasady korzystania z poduszki np. w humorystyczny sposób. Poduszka nie będzie przeznaczona do spania w pracy na biurku, bo pracownik powinien przychodzić do niej wyspany i aby zapewnić mu spokojny sen, firma ofiaruje mu poduszkę. Taka poduszka może przydać mu się za to nie tylko we własnym domu, ale również podróży służbowej. Na poduszce znajdzie się oczywiście firmowy logotyp, choć może znaleźć się na niej również jakiś napis. Każdy z pracowników na pewno w jakiś sposób taką poduszkę wykorzysta. Jak przygotować taki gadżet reklamowy? Wystarczy skorzystać z usług firmy, która oferuje druk w Opolu gadżetów reklamowych.

Spraw, by pracownicy mieli spójne stanowiska pracy i wybierz dla nich etui, notatniki i podkładki z logo

Jeżeli klienci i petenci są przyjmowani w biurze firmy, to na pewno na stanowiskach pracy, czyli biurkach pracowników nie powinno zabraknąć gadżetów reklamowych. Pakiet takich gadżetów pracownik może otrzymać przy przyjęciu do pracy. Wśród nich może być etui na długopis z logo firmy, notatniki z logo, a także podkładki pod myszkę z nazwą firmy. W ten sposób całe stanowisko pracy będzie wypełnione gadżetami reklamowymi. Pakiet gadżetów, np. długopisów czy pendrive pracownik może mieć na własny użytek, ale może również wręczać je klientom przy podpisywaniu umowy. W ten sposób można zadbać o dobrą identyfikację wizualną firmy. Aby stworzyć gadżety reklamowe z identycznym logotypem, nie różniącym się, niezależnie od wielkości, czyli posiadającym takie same proporcje czy dozwolone kolory, należy zlecić tę pracę profesjonalnej firmie. Warto skorzystać z usług takiej, która oferuje druk w Opolu.

Gadżety firmowe jako część imprez integracyjnych i innych dla pracowników

Czasami gadżety firmowe są na tyle atrakcyjne, że mogą być nagrodami na imprezach integracyjnych dla pracowników czy też imprezach firmowych organizowanych z okazji rocznicy działalności firmy albo rozpoczęcia czy zakończenia współpracy z inną firmą. Można zaproponować pracownikom konkurs wiedzy o firmie. Zwycięzca może otrzymać gadżety reklamowe. Mogą być one również nagrodą w organizowanej dla pracowników i ich rodzin loterii fantowej. Wśród atrakcyjnych gadżetów mogą być torby na ramię z logo firmy, pendrive z logo, a także etui na tablet czy smartfon. Oczywiście mogą być też dodatkiem właśnie do zasponsporowanych w ramach imprezy drobnych sprzętów elektronicznych.

Koszulki firmowe idealne na targi branżowe, ale i sprawdzające się w codziennej pracy

Jeżeli zastanawiacie się, na jakie gadżety reklamowe dla pracowników możecie jeszcze postawić, to na pewno są to koszulki z nadrukiem. Pracowniczy uniform w kolorach firmy i z firmowym logotypem dobrze się sprawdza. W ten sposób także buduje się identyfikację wizualną danej marki. Koszulki firmowe mogą być przez pracowników ubierane codziennie do pracy. Sprawdzą się jednak także na targach branżowych, których firma jest uczestnikiem czy też współorganizatorem. Na koszulkach poza logo może znaleźć się także hasło reklamowe, które znajdzie się pod nim albo na odwrocie. Warto zadbać o ciekawy design i wcześniej przygotować projekt spójny z logotypem firmy. Można poprosić również o pomoc firmę, która zajmuje się drukiem reklamowym od lat i jest w stanie zaproponować optymalne i ciekawe rozwiązanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here