Gdzie zorganizować szkolenie lub konferencje

Konferencje i szkolenia – eventy, które budują prestiż firmy

Każda firma, która chce zyskać prestiż i wzmocnić swoją pozycję na rynku organizuje sporadyczne bądź cykliczne szkolenia i konferencje. Organizacja takiego wydarzenia jest sporym przedsięwzięciem oraz odpowiedzialnym zadaniem, które łączy w sobie kilka ważnych aspektów. Najważniejszą i pierwszą decyzją, którą należy podjąć jest wybór miejsca, w którym event ma się odbyć. Wybierając miasto, do którego chcemy zaprosić kontrahentów, klientów czy pracowników musimy wziąć pod uwagę wygodny dojazd z różnych części kraju, niekiedy także zza granicy. Obiekt musi mieścić się blisko rozbudowanej bazy noclegowej, gdy wydarzenie miałoby trwać dłużej niż jeden dzień. Idealnym wyborem, jeśli chodzi o miasto w Polsce, jest Warszawa. Baza firm, które oferują wynajem sal konferencyjnych w Warszawie to bezmiar możliwości. Niemniej jednak należy pamiętać o tym, że wybór lokalizacji jest sprawą indywidualną i należy podejść do niego, biorąc pod uwagę potrzeby, wymagania i możliwości firmy.

Jaki obiekt najlepszy na organizację konferencji czy szkolenia?

Wynajem sal szkoleniowych w Warszawie ma tę zaletę, że są one w większości dostosowane do wymagań firm. Sale szkoleniowe powinny być kompletnie wyposażone w między innymi wygodne fotele, rzutnik, klimatyzację, flipchart, odpowiednie nagłośnienie, ekran, internet. Powinny one być na tyle duże, by zapewnić optymalne warunki zarówno uczestnikom jak i prelegentom. Dobrze gdy w obiekcie znajdują się też mniejsze salki sprzyjające indywidualnym rozmowom, czy części wspólne, gdzie uczestnicy mogą spotkać się przy kawie i słodkim poczęstunku, co sprzyja poprawianiu relacji i integracji. Dodatkowym atutem, które mogą posiadać sale konferencyjne jest dostęp do światła dziennego.

Wszystkie te warunki i wiele innych spełnia centrum konferencyjne Golden Floor w Warszawie, które dzięki trzem dogodnym lokalizacjom na terenie miasta jest wymarzonym miejscem na organizację szkolenia lub konferencji dla każdej firmy niezależnie od jej wielkości.

Centrum konferencyjne Golden Floor – sposób na udany event

Kompleks Golden Floor oferuje wynajem sal szkoleniowych w Warszawie w trzech najbardziej prestiżowych miejscach. Są to Centra konferencyjno-szkoleniowe Golden Floor Tower na Chłodnej 51, Golden Floor Plaza w Alejach Jerozolimskich 123 i Golden Floor Airport przy samym lotnisku Okęcie.W nowoczesnych przestrzeniach na uczestników czekają pomieszczenia dogodnie wyposażone we wszystkie niezbędne akcesoria do prowadzenia szkoleń Każdy z obiektów udostępnia parking oraz jest położony w miejscach dobrze skomunikowanych w pobliżu dużego wyboru hoteli i restauracji. Część z nich jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Centra dokładają wszelkich starań by każda z firm, była potraktowana priorytetowo oraz indywidualnie. W czasie trwania szkoleń lub konferencji istnieje możliwość zamówienia wybranego cateringu na zamówienie lub zorganizowania przerwy lunchowej czy kawowej ze słodkim poczęstunkiem. Klienci, którzy są zainteresowani dodatkowym sprzętem czy usługami mogą indywidualnie ustalić ich zakres i cenę.

Należy oczekiwać więcej!

Organizując firmowy event warto wiedzieć, czego możemy oczekiwać i wymagać. Miejsca organizujące konferencje i szkolenia prześcigają się w doborze atrakcji i wygód, ale tylko niektóre są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom jakościowym. Jedną z nich jest bez wątpienia centrum konferencyjne Golden Floor, które sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów w dużej mierze dzięki luksusowym, prestiżowym lokalizacjom. Dobrze zorganizowana konferencja lub szkolenie to same korzyści dla firmy. Pociąga za sobą dobre wspomnienia, efektywną wymianę kontaktów i doświadczeń oraz niekiedy wartościowe kontrakty. Sprawi, że organizator stanie się liczącym graczem na rynku  w swojej branży. Centrum szkoleniowe w Warszawie to wygoda, wspaniała lokalizacja i jakość w przystępnej cenie. Takie szkolenie czy konferencja to inwestycja, która szybko się zwróci.

Sprawdź lokalizacje Golden Floor:

Centrum konferencyjno – szkoleniowe Golden Floor Tower

  1. Chłodna 51, Warszawa – 32 piętro

https://www.goldenfloor.pl/centrum/golden-floor-tower/

Centrum konferencyjno – szkoleniowe Golden Floor Plaza

  1. Jerozolimskie 123A, Warszawa – 26 piętro

https://www.goldenfloor.pl/centrum/golden-floor-plaza/

Centrum konferencyjno – szkoleniowe Golden Floor Airport

  1. Komitetu Obrony Robotników 45B, Warszawa – parter

https://www.goldenfloor.pl/centrum/golden-floor-airport/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here