Foliopaki kurierskie

Zakupy przez Internet to nasza codzienność. Jeśli często nadajesz przesyłki kurierskie lub prowadzisz działalność związaną ze sprzedażą wysyłkową, zapewne zdarza Ci się szukać idealnego opakowania, które w szybki i przystępny cenowo sposób ułatwi codzienną wysyłkę paczek. Idealnym rozwiązaniem do pakowania przesyłek są foliopaki kurierskie – koperty foliowe. 

Pewność zabezpieczonej paczki

W obecnych czasach biznes wysyłkowy osiąga wyżyny popularności i o wiele łatwiej jest nam zamówić coś w Internecie, niż pójść do sklepu. Często nie wyobrażamy sobie jakichś zakupów w formie innej niż internetowa. Prowadząc sprzedaż wysyłkową zapewne wiesz, jak wiele czasu zdarza się marnować na zapakowanie czegoś, co zamówił klient. Odpowiednie opakowanie towaru przed wysyłką gwarantuje, że produkty docierają na adres docelowy bez żadnego uszkodzenia Do pakowania przesyłek wykorzystujemy zazwyczaj zwykłe koperty bąbelkowe lub kartony. Alternatywą i zdecydowanie lepszym materiałem będą koperty kurierskie – foliopaki. Użyj koperty foliowej i przekonaj się, jak łatwe jest jej zamknięcie, dzięki solidnemu i mocnemu paskowi z klejem.

Dyskretność wysyłki

Foliopaki mają wiele zalet. Są to koperty kurierskie, które służą do pakowania przesyłek, jednocześnie chroniąc towar wysyłany przed warunkami atmosferycznymi, wilgocią i zabrudzeniem. To ważne, bo w transporcie każda paczka bywa narażona na zniszczenia i zamówienia docierają czasem do klientów w różnym stanie – któż z nas tego nie doświadczył? Koperty foliowe chronią przed rozcięciami, zagnieceniami i przetarciami produktów, są intuicyjne w użyciu i trwałe. W ofercie sklepu AllBag, który ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży wysyłkowej, koperty foliowe dostępne są w różnych wymiarach, takich jak: A3, C3, C4. Ich kolorystyka jest gwarancją, że nikt nie zajrzy do wnętrza koperty i nie sprawdzi jej zawartości – foliopaki na zewnątrz są białe, a w środku czarne, zupełnie nieprzezroczyste, co chroni nasz asortyment. Folie są bardzo lekkim opakowaniem, pojedyncza sztuka waży od kilku do kilkunastu gramów (w zależności od rozmiaru). Przy ich użyciu nie musimy więc martwić się o zwiększoną wagę wysyłki. AllBag posiada w swoim sklepie pakiety kopert po 50 lub 100 sztuk w przystępnej cenie. Na ich stronie internetowej znajdują się produkty w licznych promocjach z atrakcyjnymi cenami netto. Warto zaopatrzyć się w ich zapas, zwłaszcza, jeśli realizujemy codzienne zamówienia wysyłkowe.

Kup foliopaki kurierskie i przekonaj się w praktyce o ich jakości na swoich przesyłkach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here