Etui do Samsung Galaxy A50

0
2853

Samsung Galaxy A50 to kolejny smartfon koreańskiego producenta z serii A. To świetne urządzenie ze średniej półki cenowej. Pochwalić się może pojemnym akumulatorem, a także zestawem dwóch aparatów i czytnikiem linii papilarnych w ekranie. To jeden z mocniejszych telefonów warty uwagi. Jeśli planujesz jego zakup lub już jesteś jego posiadaczem pomyśl o akcesoriach do niego.

Jednym z nich i najważniejszym jest pokrowiec. Zabezpieczy on nie tylko go przed uszkodzeniami oraz zarysowaniami, ale także pozwoli go spersonalizować dzięki temu wyróżni się wśród znajomych. Wyróżnia się futerały z magnetyczną klapką, a także zakładane na tył obudowy. Te pierwsze zapewniają kompleksową ochronę wraz z wyświetlaczem. Po założeniu nieco zwiększają jego wymiary, ale są w zupełności wygodne podczas korzystania ze smartfona. Posiadają odpowiednie wycięcia na aparat oraz złącza systemowe. Zamykany pokrowiec posiada także ciekawe i dodatkowe funkcje. Jedną z nich jest składana tylna klapka, która występuje w pokrowcach książkowych. Pozwala ona na ułożenie telefonu w poziomie i wygodne przeglądanie internetu lub zdjęć. Kieszonki wewnątrz to kolejna dodatkowa opcja pozwalająca przechowywać razem z telefonem najpotrzebniejszych dokumentów lub banknotów. Wiele z tych pokrowców pokryta jest materiałami skóropodobnymi. Świetnie sprawdzą się dla osób lubiących elegancki i biznesowy look.

Samsung Galaxy


Jeśli lubisz często korzystać z ekranu dotykowego lub mieć szybki dostęp do wyświetlacza najlepsze będą etui na tył Samsung A50. Są one bardzo smukłe i elastyczne co sprawia, że nie pogrubią smartfona, a także nie ulegną pęknięciu podczas montażu. Ochronią jedynie boki oraz tył urządzenia. Pokrowce również posiadają dedykowane wycięcia na aparat i wszystkie złącza systemowe. Wybór takiego pokrowca nie jest prosty ponieważ wyróżnia się nakładki przeźroczyste, brokatowe, z niewielkimi cyrkoniami, z ozdobnymi ramkami, a także pokrowce pancerne. Te ostatnie zapewniają solidną ochronę i posiadają wzmocnienia na rogach, a także podniesione krawędzie dla ochrony również wyświetlacza.


kabura SamsungDodatkowo warto pomyśleć o wyświetlaczu i dokupić Szkło Hartowane. Szybka zabezpieczy ekran przed rozbiciem oraz zarysowaniami. Posiada ono 0,33mm i twardość 9H, a po nałożeniu jest prawie niewidoczne. Zapewnia ono pełną przejrzystość oraz nie wpływa na jakość wyświetlanych obrazów, a właściwości dotykowe są zachowane bez zmian. Dodatkowo zastosowanie nowoczesnej technologii i pokrycie szkła powłoką olefobową sprawia, że nie pozostają na nim odciski palców, a także tłuste plamy. Koszt szkła jest zdecydowanie niższy w porównaniu do wymiany wyświetlacza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here