niedziela, październik 24, 2021

Podświetlane tablice – jedna z najefektowniejszych form reklamowych

0
backlight

Czy warto inwestować w reklamę? Innymi słowy, czy reklama może być towarem przereklamowanym? Otóż jest zupełnie na odwrót. W czasach wzmożonej konkurencji wygrywa ten, kto dotrze do świadomości klienta. Temu właśnie celowi służy reklama, a jej cena zależy w dużej mierze od rodzaju nośnika reklamowego.

Czym się kierować przy wyborze konsoli?

0
Czym się kierować przy wyborze konsoli

Kupno konsoli dla gracza to dość poważny wydatek, a na rynku znajduje się kilka modeli urządzeń, które oferują nie tylko nieco inną bibliotekę gier, ale też inne parametry. Czym warto się więc kierować przy wyborze konsoli? Podpowiadamy.

Ilość oraz tematyka gier

Dla wielu graczy priorytetem będzie zapewne ilość dostępnych gier oraz ich różnorodność pod względem tematyki. Ten drugi aspekt ma zasadnicze znaczenie w przypadku konsol, które przeznaczone są zwłaszcza dla młodszych użytkowników i służą do rodzinnej zabawy. Przykładem takiej konsoli jest Nintendo Switch. Nie oznacza to oczywiście, że są tam wyłącznie tytuły dla najmłodszych, ale można śmiało powiedzieć, że dominującą rolę odgrywają właśnie unikatowe gry, które największą radość sprawią dzieciom. Więcej ciekawostek na ten temat można znaleźć na https://scroll.morele.net.

Konsola PlayStation od wielu lat kojarzy się głównie z tytułami gier, które zyskały największą popularność na rynku japońskim. Mowa tutaj o specyficznych RPG, bijatykach i dość niezwykłych przygodówkach. Jeśli więc zależy nam na rozrywce, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem zwłaszcza w Kraju Kwitnącej Wiśni to warto rozważyć taką opcję.

Gdy myślimy o konsoli Xbox od firmy Microsoft to bez wątpienia kojarzy się nam ona z naszym rodzimym, europejskim rynkiem. Oferta unikatowych tytułów gier dotyczy popularnych wyścigów i strzelanek oraz gier sportowych opartych na licencjach. Co oznacza, że pojawiają się tam realnie występujące postaci, na przykład sławnych piłkarzy. Są to tytuły, które z roku na rok są rozwijane i pojawiają się w nowych wydaniach z ulepszoną grafiką i możliwościami.

Należy mieć świadomość tego, że najpopularniejsze tytuły gier pojawiają się praktycznie na wszystkich konsolach. Taki tytuł jak na przykład GTA 5 pojawił się zarówno na komputerach osobistych, na konsolach PlayStation oraz Xbox, planowana jest także premiera na Nintendo Switch. Kody do GTA 5 mogą więc działać na wielu platformach.

Wydajność konsoli

Co pewien czas pojawiają się na rynku coraz to bardziej rozbudowane modele konsol oznaczone kolejnymi numerami lub nazwami. Fani są bardzo przywiązani do konkretnej marki, więc chętnie kupują nowszy model urządzenia, który wprowadza nową jakość między innymi pod względem jakości graficznej. W najnowszej generacji konsol drzemie duża moc na którą składa się wydajny procesor i pamięć RAM oraz karta graficzna. Jeśli jest dla nas priorytetem uzyskanie jak najlepszych wrażeń płynących z grania, szczególnie na dużym telewizorze, to warto zakupić jeden z premierowych modeli urządzeń. Więcej informacji na https://scroll.morele.net.

Rozrywka zarówno dla młodszych, jak i starszych, czyli najlepszy sposób na sprawienie prezentu bliskim

0
Steam Deck Valve

Pomimo że do okresu świątecznego pozostały jeszcze pełne dwa miesiące, to nie oznacza to, że nie można obdarowywać się podarkami już teraz. Długie jesienne wieczory mogą powodować senność, apatyczność oraz nudę, a brak chęci do aktywnego trybu życia oznacza, że więcej czasu spędzamy w naszym domowym zaciszu. Gdy za oknem wieje wiatr, a krople deszczu rytmicznie obijają parapet, ciężko znaleźć sposób na rozrywkę, jednak na całe szczęście nie ma rzeczy niemożliwych.

Szafki rack – organizacja, porządek i bezpieczeństwo sprzętu informatycznego

0
Szafki rack

Szafki rack to specjalne systemy przechowywania, zaprojektowane pod kątem potrzeb sprzętu informatycznego. W rezultacie, szafki rack są wykorzystywane w rozmaitych serwerowniach, bazach danych oraz wszędzie tam, gdzie pojawia się potrzeba osłonięcia sprzętu komputerowego. Poniżej przyglądamy się szafkom rack z bliska – dokonujemy przeglądu ich najważniejszych funkcji oraz zastosowań, a także podpowiadamy jak działają i gdzie oraz dlaczego warto się w nie zaopatrzyć.

Szafki rack – zastosowania i specyfikacja

W dużym uproszczeniu i skrócie można stwierdzić, że szafki rack to po prostu szafki teleinformatyczne lub serwerowe. Za ich pomocą możesz zorganizować rozmieszczenie sprzętu informatycznego na wybranej przestrzeni. Służą do przechowywania sprzętu informatycznego, urządzeń sieciowych, generatorów, switchów oraz innego oprzyrządowania stosowanego przez informatyków.

Wyjątkową cechą szafek rock są jednak ich ustandaryzowane parametry. Szafki takie muszą spełniać określone normy konstrukcyjne, które zostały ustalone pod kątem zabezpieczania sprzętu elektronicznego. Kluczowy jest między innymi system mocowania, stosowany w szafkach typu rack. Składa się on z trzech lub czterech par belek rackowych. Ponadto, szafki wykonane są z wytrzymałej blachy stalowej oraz wyposażone w system wentylacyjny.

Od przodu, szafki rack wyposażone są w przeszkloną osłonę, co pozwala na monitorowanie zachowania kontrolek na obudowie komputerów. Często, do szafek rack stosuje się dodatkowo specjalne systemy prowadnic, szyn, profili lub przepustów kablowych.

Szafki rack – dostępne i polecane rodzaje

Szafki rack można nabyć w kilku wersjach. Najważniejszy podział to szafki wiszące oraz stojące. Pierwsze z nich, montowane są na ścianie, co pozwala zaoszczędzić wolnej przestrzeni. Są to szafki wybierane nie tylko do pracy w serwerowni, ale również do osłaniania sprzętu komputerowego wykorzystywanego w innych miejscach. Pojawiają się na recepcjach hotelowych, w punktach informacji, punktach obsługi klienta – wszędzie tam, gdzie korzysta się ze sprzętu informatycznego oraz pojawia się potrzeba jego osłonięcia.  

Szafki stojące zajmują nieco więcej miejsca, ale są nie mniej komfortowe w codziennym wykorzystaniu. Ich zaletą jest fakt, że mogą posiadać zarówno stabilne nóżki jak i kółka. To ostatnie rozwiązanie jest wykorzystywane wtedy, gdy pojawia się potrzeba transportu danej szafki w obrębie tego samego pomieszczenia. Warto przy tym podkreślić, że maksymalne dopuszczalne obciążenie w przypadku szafek stojących jest większe niż w przypadku ich wiszących odpowiedników. Na stronie: https://unotel.pl/ możesz zaopatrzyć się w szafki zdolne wytrzymać obciążenie rzędu 1000 kg.

Ponadto, szafki stojące są łatwiejsze w czasie aranżowania danego pomieszczenia oraz pozwalają na ich dość swobodną rozbudowę, poprzez dołączenie wybranych segmentów. W dużym uproszczeniu można powiedzieć, że projektowanie przestrzeni serwerowni polega w pierwszej kolejności na jej zagospodarowaniu przy użyciu szafek rack.

Pozycjonowanie stron – szansa na udany biznes

0
Pozycjonowanie stron

Co zrobić, żeby Twoja strona internetowa zaistniała w sieci? Przede wszystkim musisz zadbać o odpowiednie pozycjonowanie. Bez tych działań przepadniesz w ciemnych zakamarkach Internetu, a wraz z Twoją stroną znikną szanse na udany biznes. Czym dokładnie jest pozycjonowanie i komu można je zlecić?

Pozycjonowanie stron – co to jest?

Zakładając stronę internetową na pewno spotkałeś się pojęciem SEO. Jest to skrót od angielskiego wyrażenia Search Engine Optimization, które w dosłownym tłumaczeniu możemy określić jako pozycjonowanie. Pozycjonowanie https://efectownia.pl/pozycjonowanie-stron/ to zestaw działań, które przekładają się na uzyskanie wysokiej pozycji strony w wyszukiwaniach. Pozwalają one zwiększyć widoczność witryny, dzięki czemu dociera ona do większej ilości odbiorców.

Czy wiesz, że z wyszukiwarki Google miesięcznie korzysta ponad 20 milionów internautów? Wpisując dane hasło w lupkę, niemal od razu uzyskujemy tysiące wyników i odpowiedzi. W który link klikniemy? Prawdopodobnie w ten, który znajduje się na samej górze. Ewentualnie zwrócimy jeszcze uwagę na kilka poniższych i na tym skończymy nasze poszukiwania. Dokładnie tak samo zachowują się pozostali użytkownicy Internetu. Dlatego tak ważne jest, aby nasza strona znajdowała się na samej górze wyników wyszukiwania pod konkretnym słowem kluczowym.

Jakie korzyści może Ci dać pozycjonowanie strony?

Głównym zadaniem pozycjonowania strony internetowej jest zwiększenie jej widoczności w sieci w wyszukiwaniach organicznych. I to nie tylko na frazy kluczowe. Im wyżej strona będzie się pojawiać, tym większe mamy szanse na przyciągnięcie potencjalnych odbiorców. Pozycjonowanie więc przekłada się na wzrost odwiedzin na stronie, a tym samym rozwój naszego biznesu.

Dzięki odpowiedniemu pozycjonowaniu strony www możemy zyskać nowych klientów i umocnić swoją pozycję na rynku. W dobie kiedy większość biznesów przenosi się do sieci, zdobycie przewagi nad konkurencją jest bardzo istotne. Warto wiedzieć, że odpowiednio prowadzone działania SEO przełożą się na zwiększenie rozpoznawalności marki. Dzięki temu nasza firma będzie stale się rozwijać.

Komu mogę zlecić pozycjonowanie?  

Pozycjonowanie stron www jest skomplikowanym zadaniem. Wymaga znajomości tematu od podszewki i nie każdy się do tego nadaje. Nie warto zabierać się za działania SEO samodzielnie, natomiast dużo lepiej jest je zlecić agencji marketingowej, np. takiej jak Efectownia. Specjaliści zajmą się pozycjonowaniem strony za Ciebie, a Ty w tym czasie będziesz mógł zająć się innymi naglącymi sprawami. Żeby zapoznać się z dokładną ofertą wejdź na stronę efectownia.pl.

Jak wybić się w social mediach?

0
Jak wybić się w social mediach

Marzy Ci się popularność? A może szukasz sposobu na to, by zwiększyć renomę i rozpoznawalności marki? Witryna internetowa to nie wszystko! Dziś największą siłą są media społecznościowe. Zobacz więc, jak wybić się w social mediach. 

Portale społecznościowe mają prawdziwą moc. Obecnie to właśnie one stanowią główny sposób przekazu informacji i komunikacji. Social media stworzyły też zupełnie nowy zawód, jakim jest influencer. To twórca internetowy działający na dużą skalę. Dziś może być nim każdy. Jednak nie jest to wcale takie proste, ponieważ taki sposób budowania kariery jest obecnie pożądany przez miliony osób na całym świecie — a to oznacza ogromną konkurencję. Od czego zacząć? Czy kupno lajków na lajki.io to dobre rozwiązanie?

Popularność w mediach społecznościowych — jakie zapewnia korzyści?

Wciąż wiele osób nie rozumie, jakie znaczenie w dzisiejszym świecie odgrywają social media. Dawniej była telewizja i gwiazdy ekranu, dziś natomiast mamy influencerów, czyli gwiazdy internetu, które nierzadko cieszą się znacznie większym zasięgiem popularności, niż muzycy i osoby występujące w filmach, czy serialach. Warto podkreślić też, że jedno nie wyklucza drugiego, czego dowodem jest fakt, że osoby ze świata kultury, często wspierają się obecnie właśnie obecnością w portalach społecznościowych.

Uzyskanie popularności w social mediach jest możliwe i w pełni osiągalne dla każdego. Wystarczy jedynie chcieć! Ale właściwie po co? Sama popularność jest tylko jedną z korzyści. Zalet jest jednak znacznie więcej. Obecnie media społecznościowe są przede wszystkim doskonałym narzędziem do tego, by kreować swą markę osobistą. Możesz tym samym rozwijać swą działalność biznesową i stać się znaczącą firmą w Twojej branży. Inną opcją są kampanie reklamowe. Osoby mające duże zasięgi w social mediach mogą współpracować z różnymi markami, promując ich produkty lub usługi. A im więcej masz like na Instagram, czy wyświetleń na TikTok, tym na większy zarobek możesz liczyć.

Najlepsze sposoby na zdobycie popularności w mediach społecznościowych

Wyświetlenia na TikTok, czy też like na Instagram są na wagę złota. Można powiedzieć, że jest to właściwie swego rodzaju waluta mediów społecznościowych. Bo To polubienia, wyświetlenia, czy też obserwacje warunkują to, czy dany profil uzna się za wartościowy i popularny, czy też nie. I właśnie dlatego należy skutecznie prowadzić media społecznościowe. Zastanawiasz się, jak wybić się w social mediach? Jest wiele działań, które pomogą Ci to osiągnąć.

Zanim zaczniesz swą przygodę z social mediami, przemyśl, jaki content chcesz tworzyć oraz określ swą grupę docelową. Ludzie lubią przede wszystkim konta, które mają określony styl i dotyczą zagadnień z konkretnego obszaru, dlatego jest to bardzo ważne. Duże znaczenie ma również jakość publikowanych treści.

Media społecznościowe — jak kupić lajki i wyświetlania na social media?

Konkurencja na popularnych portalach jest ogromna. Dlatego też jednym z najlepszych sposobów na skuteczną budowę konta o dużym zasięgu kupno lajków lub wyświetleń. Koniecznie musisz wiedzieć bowiem, że im większe zainteresowanie wzbudza dany post lub film, tym mocniej jest on promowany przez algorytmy. Gdzie kupić lajki na Instagram? Wystarczy wejść na https://www.lajki.io/uslugi/instagram-polska/ i wybrać odpowiedni pakiet. To zupełnie jak zwykłe zakupy online. Wyświetlenia TikTok na lajki.io kupisz w dosłownie taki sam sposób. Jak widzisz, jest to niezwykle proste, a pierwsze efekty zobaczysz już po dosłownie kilku sekundach.

Po co stosować specjalne wyposażenie kanalizacji w kuchniach?

0
wysokiej jakości odwodnienia nierdzewne

Cały zespół powiązanych ze sobą elementów, wykonanych z różnych tworzyw, służących do odprowadzania ścieków z obiektów budowlanych, jego otoczenia do odbiornika ścieków lub zewnętrznej kanalizacji nazywamy systemem instalacji kanalizacyjnej.

Zatem wszelkie rynny, wpusty, kratki ściekowe, kanały odbierają nadmiar wody oraz nieczystości i są ważnymi częściami całego systemu kanalizacji. Istotnym elementem są także zamknięcia wodne, popularnie zwane syfonami. Bowiem chronią one przed wydostawaniem się gazów z instalacji kanalizacyjnej. Takie wodne zamknięcie, którego wysokość nie jest mniejsze od 50 mm, a raczej powyżej 75 mm – doskonale spełnia funkcję odgradzającą.

Na rynku dostępne są elementy kanalizacji –  żeliwne, kamionkowe, plastikowe, ze stali nierdzewnej.

Jakie wyposażenie zatem zastosować w kuchniach , stołówkach szkolnych, restauracjach?

Kratki ściekowe do kuchni przemysłowych oraz profesjonalnych muszą być zgodne z wymogami zachowania zasad sanitarnych i higieny. Dlatego też, wszelkie odwodnienia do kuchni tego typu muszą być wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej AISI 304.
Zgodnie z wymaganiami ogólnymi dotyczącymi instalacji sanitarnych – nie wolno odprowadzać do sieci kanalizacyjnej m.in. nierozdrobnionych stałych odpadów, jak np. kości zwierząt, części ryb.

Jednak podczas obróbki dużych ilości pożywienia, półproduktów i produktów spożywczych zawsze dochodzi do przedostawania się odpadów spożywczych, organicznych do systemów kanalizacyjnych.

Stal nierdzewna zapewnia możliwość zachowania oczekiwanego poziomu higieny w lokalach gastronomicznych i samych kuchniach, które stanowią serce restauracji.
Trudno sobie wyobrazić dobre kuchnie, restauracje i lokale gastronomiczne, które nie stosują się do podstawowych wymogów sanitarnych.  Dania i posiłki serwowane tylko z lokali i obiektów z profesjonalnym wyposażeniem kanalizacyjnym mogą być uznane za bezpieczne dla zdrowia.

Profesjonalne wyposażenie, jak dobrej jakości nierdzewne kratki ściekowe do kuchni wraz z nierdzewnym syfonem i sitkiem /koszem osadczym – pozwolą na utrzymanie czystości i na bezpieczne przetwarzanie, sporządzanie żywności.

Co istotne, m.in. w obiektach użyteczności publicznej do utrzymania porządku instalacji stosowane są włazy również wykonywane ze stali nierdzewnej. Takie włazy nierdzewne umożliwiają doskonały dostęp do instalacji i stanowią profesjonalny element rewizyjny dostępny w wielu wymiarach, z różnymi akcesoriami, opcjami do wyboru: z siłownikami, z zamknięciem kłódkowym, itd.

Wyroby ze stali nierdzewnych są całkowicie neutralne, to znaczy nie zmieniają cech pożywienia ani także nie zmieniają jego składu chemicznego. Dlatego dla bezpiecznego kontaktu z żywnością należy stosować nierdzewne kratki ściekowe do kuchni, nierdzewne odwodnienia do kuchni oraz nierdzewne włazy.

Słuchawki – jakie wybrać i na co zwrócić uwagę?

0
Słuchawki

Słuchawki to urządzenie tak często używane, że nie wyobrażamy sobie bez nich życia. Na rynku występuje co najmniej kilka rodzajów słuchawek, wybór nie jest więc łatwy. Przedstawiamy Wam dzisiaj kilka rodzajów słuchawek i podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, wybierając słuchawki idealne dla siebie.

Słuchawki nagłowne- jakie mają zalety?

Słuchawki nagłowne doskonale sprawdzają się w różnych zastosowaniach. Nadają się do słuchania muzyki z telefonu, ale także do prowadzenia komputerowych rozgrywek z dźwiękiem najwyższej jakości. Regulacja głośności pozwala na pełen komfort użytkowania, a szerokie pasmo przenoszenia gwarantuje najwyższą jakość dźwięku. Aktywna redukcja szumów pozwala także na prowadzenie rozmowy bez żadnych zakłóceń i przerwań, co docenimy zarówno rozmawiając przez komunikatory czy prowadząc rozgrywkę sieciową. Słuchawki nagłowne mogą być używane również do oglądania filmów, a przestrzenny dźwięk sprawi, że poczujesz się, jak w samym centrum akcji.

Słuchawki nagłowne są lekkie, mobilne i uniwersalne. Większość słuchawek cechuje się impedancją na poziomie 32 Ohm, co gwarantuje wyraźny, czysty dźwięk bez zniekształceń harmonicznych i zakłóceń.

Słuchawki nauszne przewodowe i bezprzewodowe- które sprawdzą się lepiej?

Budowa słuchawek nausznych może się różnić ze względu na poszczególne modele. Przede wszystkim, mogą być to słuchawki przewodowe bądź bezprzewodowe. Łączność bezprzewodowa pozwala na zniwelowanie wszelkich kabli i przewodów, co wpływa na wyjątkową wygodę użytkowania. Takie słuchawki bezprzewodowe doskonale nadają się do użytkowania przez osoby aktywne, którym kabel będzie po prostu przeszkadzał. Szerokie pasmo przenoszenia sprawia, że dźwięk zachwyca jakością i przestrzennością.

Słuchawki douszne

Słuchawki douszne mają tyle samo zwolenników, co przeciwników. Jedni je uwielbiają, inni nienawidzą. Z pewnością jednak nie można im zarzucić złej jakości dźwięku. Słuchawki douszne są niezwykle lekkie, mobilne, zmieszczą się do każdej torebki czy kieszeni, możesz więc zabrać je ze sobą wszędzie. Doskonale komponują się ze smartfonem czy tabletem, raczej rzadko używamy ich do komputera. Posiadają szereg podstawowych funkcji, jak np. regulacja głośności. Są wygodne i komfortowe, spełniają nawet wygórowane oczekiwania.

Słuchawki z wbudowanym mikrofonem

Słuchawki z wbudowanym mikrofonem to już dzisiaj właściwie standard. Mikrofon jest nam potrzebny przede wszystkim do prowadzenia rozmów, zarówno przez telefon, jak i przez komunikatory internetowe. Mikrofon pozwala także na bezdotykową obsługę urządzenia mobilnego. Jeżeli masz zamiar używać słuchawek jako zestawu głośnomówiącego, być może lepszym rozwiązaniem będzie słuchawka nauszna do telefonu. Większość z nich działa poprzez łączność Bluetooth, więc użytkowanie jest naprawdę wygodne i bezproblemowe.

Słuchawki mogą być zamknięte, otwarte bądź półotwarte. Ze względu na swoją budowę, nieco inne będzie odbieranie emitowanego przez nie dźwięku.

Nagłowne i nauszne słuchawki idealne na prezent

Słuchawki nauszne czy nagłowne mogą być doskonałym pomysłem na prezent. Osobie aktywnej, która lubi spędzać czas w ruchu, zdecydowanie najlepiej sprawdzą się słuchawki bezprzewodowe, które nie będą w żaden sposób krępować ruchów. Jeżeli szukasz prezentu dla prawdziwego melomana, który docenia doskonały dźwięk i wspaniałą muzykę, wybierz zamknięte słuchawki nauszne, które pozwolą oddać się pełnej przyjemności z muzycznych doznań.  Doskonałe propozycje słuchawek znajdziesz tutaj: https://www.neonet.pl/telewizory-i-rtv/sluchawki.html.

O czym pamiętać, wybierając słuchawki?

Wybierając słuchawki, warto wziąć pod uwagę kilka ważnych kwestii. Przede wszystkim, w pierwszej kolejności zastanów się, w jaki sposób słuchawki będą wykorzystywane. Jeżeli mają one działać razem ze smartfonem lub tabletem, zdecydowanie najlepszym wyborem będą słuchawki o impedancji w przedziale 16-32 Ohm. Jeżeli źródłem dźwięku będzie urządzenie stacjonarne, lepiej będzie postawić na impedancję wyższą, minimum 50 Ohm. Wyższa impedancja oznacza, że słuchawki są odrobinę cichsze, ale dźwięk nie zostaje zniekształcony harmonicznie.

Bardzo ważny przy wyborze słuchawek jest poziom SPL, czyli maksymalne ciśnienie akustyczne, mierzone w dB. Poziom SPL przekraczający 105-110 dB oznacza, że słuchawki są odporne na zniekształcenia nawet przy wysokich poziomach głośności.

Istotnym parametrem, który należy wziąć pod uwagę przy wyborze słuchawek jest pasmo przenoszenia. Im wyższe wartości pasma przenoszenia, tym paleta dźwięków jest większa, przy czym warto podkreślić, że choć słuch ludzki umożliwia słyszenie dźwięków w zakresie 20-20 000 Hz, niewiele osób jest w stanie usłyszeć dźwięki powyżej 15 000 Hz. Z wiekiem ta zdolność znacząco maleje.

Istotną kwestią przy zakupie słuchawek przewodowych jest długość przewodu. Jeśli przewód będzie zbyt krótki, używanie słuchawek może okazać się po prostu niewygodne i niekomfortowe. Lepiej jest więc wybierać słuchawki o nieco dłuższym przewodzie, który nie krępuje ruchów i gwarantuje wygodę.

Software house. Po co Ci dedykowana aplikacja webowa?

0
Software house

Z biznesem jest tak. Gdy dopiero zaczynasz, wszystko wydaje Ci się nowe, inne, dziwne. Za każdym razem, gdy Twoje działania przynoszą efekty, cieszysz się jak dziecko. Dlaczego? Bo to oznacza, że idziesz w dobrym kierunku.

Któregoś dnia budzisz się jednak i zdajesz sobie sprawę, że od paru miesięcy Twoja firma nie rejestruje żadnego wzrostu. A przecież wprowadzasz nowe produkty lub usługi. Mimo tego stoisz w miejscu. Wąskim gardłem okazuje się często sama strona internetowa. Na pewnym etapie inwestycja w profesjonalną aplikację webową od software house jest po prostu koniecznością.

Czym różni się aplikacja webowa od strony internetowej?

Zwykła strona internetowa przypomina słup ogłoszeniowy. Możesz zawrzeć na niej wszelkie informacje dotyczące Twojej firmy. Możesz nawet zrobić to w sposób estetyczny i uporządkowany. Mimo tego tworząc ją, podcinasz swoje skrzydła. Dlaczego? Bo współczesny użytkownik internetu lubi klikać. A strona internetowa nie umożliwia interakcji.

Masz sklep internetowy? Twoja strona umożliwia logowanie, dokonanie rezerwacji lub płatności? W takim razie od dawna korzystasz z aplikacji webowej. Skoro czujesz, że Cię ogranicza, oznacza to, że potrzebujesz jej personalizacji pod swój biznes.

Jaki wpływ na biznes ma dedykowane oprogramowanie?

Program dedykowany jest po prostu dostosowany do indywidualnych wymagań inwestora. Jego przeciwieństwem jest oprogramowanie ogólnodostępne. Gotowe rozwiązania są często wybierane na początku biznesu, gdy pragniesz ograniczyć koszty. Niestety w miarę rozwoju firmy przestają być one wystarczające.

Masz dwa wyjścia. Albo dostosujesz swój biznes do gotowego oprogramowania, albo stworzysz oprogramowanie dostosowane do Twojego biznesu. Nie trzeba tłumaczyć, gdzie kryją się większe zyski. Programy mają służyć ludziom. Nie na odwrót.

Które funkcjonalności warto zaimplementować?

W tym miejscu masz naprawdę spore pole do popisu. Tworzenie dedykowanej aplikacji webowej warto potraktować jako okazję do zdobycia pokaźnej biznesowej przewagi. Zespół programistów z software house jest przygotowany do poradzenia sobie nawet z najtrudniejszym wyzwaniem. Nie wahaj się więc wspomnieć podczas rozmowy o nietypowych pomysłach, które wyróżnią Cię na rynku.

Prowadzisz sklep z artykułami spożywczymi? Może wbudujesz w swoją aplikację grę przeglądarkową? Zdobyte punkty klienci będą mogli wymienić na rabat. Lub przekazać je fundacji, którą wesprzesz wówczas pokaźną dostawą.

Dedykowana aplikacja ma zawierać wszystko, czego potrzeba Ci na tym etapie. Nie zapominaj więc o tym, że choćby przykładowy sklep można zintegrować z systemem księgowości czy modułem służącym do dbania o satysfakcję klienta. Aplikacja powinna być też łatwa do rozbudowania o kolejne opcje, ponieważ sytuacja na rynku może zmieniać się dynamicznie.

Czy aplikacja od software house działa dobrze na sprzęcie mobilnym?

Webowe aplikacje otwiera się w przeglądarce – zupełnie jak strony internetowe. Będą więc działać zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i przenośnych. Software house oferuje oczywiście zadbanie responsywność programu. Oznacza to, że interfejs aplikacji będzie łatwy w obsłudze i efektowny niezależnie od sprzętu, jakim dysponuje Twój klient.

I jak? Chcesz przełamać blokadę w swoim biznesie? Mamy odpowiednie doświadczenie, by towarzyszyć Ci w tym procesie. Zerknij na stronę Applover, sprawdź nasze portfolio. A później daj nam znać, jakie masz plany na dziś i na przyszłość.

Platformy e-commerce – na co zwrócić uwagę podczas wyboru systemów B2B?

0
Platformy e-commerce

Rozwój sprzedaży w sieci dotyczy nie tylko klientów indywidualnych, ale także współpracy między firmami. Klienci biznesowi oznaczają często większe zamówienia, których obsługa bywa bardziej skomplikowana w przypadku relacji business-to-business. Prowadzenie sklepu online może jednak ułatwić odpowiednia platforma e-commerce. Sprawdź, czym kierować się podczas przeglądania ofert systemów B2B.

Jakość

Postawienie na wysoką jakość raczej nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem. W przypadku działalności internetowej ta cecha ma jednak szczególne znaczenie. Sprawnie działające platformy B2B firmy Omnicommerce nie tylko ułatwiają prowadzenie sklepu online, ale także mogą przyciągnąć nowych klientów biznesowych i zatrzymać obecnych partnerów handlowych. Wysokiej jakości systemy B2B są po prostu najlepszą wizytówką firmy i często są postrzegane jako oznaka profesjonalnego podejścia do biznesu.

Innowacyjność

W sektorze B2B innowacyjność jest zawsze mile widziana. W przypadku platform sprzedażowych może to wiązać się np. z dostosowaniem do wymagań urządzeń mobilnych czy też przejrzystym interfejsem. Najnowocześniejsze systemy B2B oznaczają zatem szereg korzyści zarówno dla sprzedającego, jak i dla kupującego. Warto również pamiętać, że innowacyjność jest bardzo ważna zwłaszcza w przypadku branż związanych z technologią. Przestarzała, trudna w obsłudze platforma może mieć bardzo zły wpływ na wizerunek firmy np. z branży IT.

Kompleksowość

Nowoczesne systemy typu business-to-business to coraz częściej platformy, które nie są przeznaczone jedynie do samej obsługi zamówień. W przypadku platform B2B oferowanych przez firmę OmniCommerce można liczyć również na narzędzia do rozliczania faktur, sprawnej komunikacji z klientami czy też tworzenia akcji promocyjnych. Ponadto kompleksowość firmy przejawia się w obecności platform B2C, co może być istotne dla właścicieli sklepów, którzy sprzedają towary lub usługi także klientom indywidualnym.

Opinie klientów

Przed podjęciem decyzji o wyborze konkretnej platformy sprzedażowej warto poszukać w Internecie opinii byłych i obecnych klientów. Ich recenzje mogą dać naprawdę sporo informacji dotyczących nie tylko jakości samych systemów B2B, ale także obsługi klienta czy też rozwiązywania ewentualnych problemów. W ten prosty sposób można uniknąć poważnego błędu w postaci skorzystania z usług firmy, w której przypadku istnieje spora rozbieżność między opisem usług a ich rzeczywistą jakością.

Koszt

W przypadku każdej decyzji niosącej za sobą konkretne wydatki należy na początku oszacować swój budżet na dane przedsięwzięcie. Ponadto z pewnością warto zawsze porównać oferty kilku firm. Należy jednak pamiętać, że dobrej jakości platforma B2B może przyciągnąć klientów, dzięki czemu inwestycja może dość szybko się zwrócić. Warto także przyjrzeć się, jakie narzędzia i usługi wchodzą w koszt systemu B2B, ponieważ droższa oferta może oznaczać więcej dodatkowych opcji.

ZOBACZ TEŻ