Wybrane profile aluminiowe do drzwi i okien

Profil aluminiowy drzwiowy cieszą się rosnącą popularnością ze względu na design, estetykę oraz parametry użytkowe i funkcjonalność. Poznaj wybrane z nich – jak m.in. profil aluminiowy drzwiowy Decalu 88 Doors czy Decalu 163 Slide oraz profile okienne z oferty Deceuninck, wykonane w technologii So Easy.

Aluminium staje się coraz popularniejsze

Aluminium jako materiał do produkcji systemów okiennych i drzwiowych zyskuje na znaczeniu i cieszy się coraz większą popularnością jako alternatywa dla PCV albo konstrukcji drewnianych. Decydując się na dobrej jakości systemy aluminiowe, otrzymujemy odporne na wyłamania i uszkodzenia drzwi oraz okna, które sprawdzą się przez wiele lat. Prezentujemy wybrane z profili aluminiowych do okien oraz drzwi z oferty Deceuninck.

Profil aluminiowy drzwiowy

Wybrane systemy aluminiowe do drzwi oraz okien sprawdzą się w różnych obiektach, w zależności od wymagań, zastosowania i funkcjonalności oraz ich designu i stylu budynku. Poniżej prezentujemy wybrane systemy – wybierz optymalny dla siebie profil aluminiowy okienny oraz drzwiowy z oferty Deceuninck.

Systemy aluminiowe drzwiowe Deceuninck – wybrane rozwiązania

Decalu 163 Slide. To jeden z najpopularniejszych systemów w ofercie Deceuninck. Drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne pozwolą na jak najlepsze doświetlenie i wysoki komfort użytkowania, poza tym mają wysokie walory estetyczne.

Decalu 88 Doors. Marka Deceuninck oferuje między innymi systemy drzwiowe Decalu 88 Doors, które mogą być zrealizowane w technice drzwi panelowych albo mogą też być wypełnione szkłem. Są bardzo dobrze zabezpieczone przed powstawaniem mostków termicznych i uszkodzeniami, co więcej, nie grozi im odkształcenie.

Decalu 88 Folding Doors. Dla drzwi tarasowych stworzono specjalną konstrukcję harmonijkową – dzięki niej można połączyć na przykład salon z ogrodem albo ogródek z restauracją. Takie rozwiązania są praktyczne także w gastronomii.

Profil aluminiowy okienny – rozwiązania Deceuninck

Systemy Decalu to wysokiej jakości aluminium o świetnych właściwościach izolacyjnych. Stworzono je zgodnie z innowacyjną technologią SO EASY, z myślą o nowoczesnych budynkach o wysokich parametrach użytkowych. Do wyboru jest kilka linii, między innymi DECALU88 Standard o klasycznym stylu, DECALU94 Retro dla rustykalnych budynków, a także DECALU88 New Steel z nowoczesnym wzornictwem. DECALU 110 STEEL z kolei sprawdzi się we wnętrzu industrialnym, na przykład w lofcie lub innym budynku fabryki lub kamienicy z elewacją z cegły klinkierowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here