Taśma klejąca z logo

Taśma klejąca z logo jest świetną alternatywą dla tradycyjnej taśmy pakowej. Pozwala na budowanie profesjonalnego wizerunku firmy, a dodatkowo wzmacnia jej rozpoznawalność. To doskonały sposób na promocję marki przy jednoczesnym optymalnym zabezpieczeniu przesyłki. Taśma klejąca z logo stanowi niezbędny element wyposażenia sklepów internetowych oraz innych firm prowadzących sprzedaż wysyłkową.

Taśmy klejące z logo – krótka charakterystyka

Taśmy klejące to idealne produkty pod personalizację, chociaż ich podstawową funkcją jest zabezpieczenie przesyłek przed dostępem niepowołanych osób. Wyróżniają się doskonałymi właściwościami klejącymi, są trwałe i wytrzymałe. Wskazane cechy sprawiają, że wysyłane towary są odpowiednio zabezpieczone na czas magazynowania lub transportu. Nie ma możliwości otwarcia opakowania zabezpieczonego taśmą klejącą z logo bez jej uszkodzenia. Każda próba otwarcia przesyłki z pewnością zostanie zauważona.

Taśmy klejące z logo – dlaczego warto w nie zainwestować?

Głównym przeznaczeniem taśmy klejącej z logo jest ochrona zawartości opakowania na czas jego transportu lub przechowania. Wykazuje wyjątkową trwałość, ale również odporność na działanie czynników zewnętrznych. Dodatkowo taśmy klejące z logo są wykorzystywane jako element kreacji wizerunku marki. Mogą być kreatywną reklamą nie tylko firmy, ale również oferowanych przez nią produktów i usług. W przeciwieństwie do innych form promocji nie są odbierane jako nachalny marketing, ponieważ stanowią integralną część każdej przesyłki. Wykorzystywanie do pakowania paczek taśmy klejącej z logo zwiększa rozpoznawalność marki i buduje jej pozytywny wizerunek. Ponadto jest niedrogim nośnikiem reklamy, a inwestycja w taśmy klejące z logo zawsze jest opłacalna.

Taśma klejąca z logo – jakie informacje można na niej umieścić?

Na taśmach klejących mogą być nadrukowane dowolne napisy oraz motywy graficzne. Stają się tym samym doskonałym nośnikiem treści marketingowych. Oprócz logotypu można na nich umieścić istotne informacje, ostrzeżenie o delikatnej zawartości opakowania lub też spersonalizowany komunikat do odbiorcy. Taśmy klejące logo mogą posiadać nadruk z inspirującymi cytatami, życzeniami świątecznymi czy informacjami na temat aktualnych bądź przyszłych promocji. Ponadto można na nich umieścić hasła reklamowe oraz listę dostępnych w sprzedaży produktów. W znakowaniu taśm klejących najczęściej wykorzystuje się tzw. metodę sandwich. Polega ona na naniesieniu nadruku na taśmę jeszcze przed nałożeniem warstwy klejącej. Dzięki takiemu rozwiązaniu znakowanie jest trwałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych.

Taśmy klejące z logo – pozytywne emocje u odbiorcy

Taśmy klejące z logo to doskonałe rozwiązanie na reklamowanie działalności firmy. Odbiorca, który otrzymuje tak zabezpieczoną przesyłkę, jest w stanie od razu zidentyfikować nadawcę. Ponadto dobrze zabezpieczone, a jednocześnie estetyczne opakowanie jest wyrazem profesjonalnej obsługi klienta i zaangażowania sprzedawcy. Popularną praktyką jest także umieszczanie na taśmach klejących danych kontaktowych firmy oraz haseł kojarzących się z konkretną marką. Takie znakowanie jest od razu widoczne dla odbiorcy przesyłki, ale pozwala także na reklamowanie marki wśród wszystkich osób, które stykają się z paczką podczas jej transportu. Taśmy klejące z logo mogą przyjmować różne formy, dzięki czemu w łatwy sposób można je dopasować do identyfikacji wizualnej danej firmy.

Taśma klejąca z logo od TCM Service – prosty sposób na reklamę Twojej marki

TCM Service od wielu lat jest wiodącym producentem taśm klejących z logo. Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwoliły firmie osiągnąć bardzo wysoką specjalizację w tej dziedzinie. TCM Service dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, dzięki czemu dostarcza swoim klientom wysokojakościowe produkty z trwałym znakowaniem. Taśmy klejące z logo od TCM Service to nie tylko gwarancja odpowiedniej ochrony dla zaklejanych opakowań, ale również prosty sposób na wyróżnienie marki na tle konkurencji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here