Raty Dotpay - jak działają płatności ratalne Dotpay?

Prowadząc nowoczesny sklep internetowy, przedsiębiorca powinien inwestować w jego rozwój oraz dodatki, które pozwolą klientom na łatwiejszą obsługę sklepu oraz bardziej komfortowe zakupy. Jednym z takich ciekawych rozwiązań są płatności internetowe. Firma Dotpay obsługuje tego typu szybkie płatności przez internet i jest liderem w tej branży. Firma poszła jednak o krok dalej i wprowadziła do swojej oferty płatności ratalne obsługiwane przez internet.

Jeżeli jesteś właścicielem sklepu internetowego i chcesz zwiększyć swoją sprzedaż, to możliwość zakupu na raty jest doskonałym wyborem. Warto wspomnieć, że za pośrednictwem systemu Dotpay, klient może kupić na raty produkt już od 300 zł wartości. Tego typu rozwiązanie świetnie sprawdzi się m.in. w sklepach z markową odzieżą, sklepach z elektroniką oraz w branżach, w których klienci decydują się na zakupy ratalne. Takie rozwiązanie technologiczne sprawi, że do sklepu przyciągniemy osoby, które nie stać na zakupy za gotówkę, a rozłożenie kwoty na raty pozwala na zakup towaru. Dla przedsiębiorcy jest to kolejny klient, tak samo wartościowy, jak ten, który kupuje, płacąc przelewem.

Sama instalacja płatności ratalnych w sklepie nie jest problemem. Dotpay udostępnia wiele wtyczek i modułów, które pozwalają na szybkie wdrożenie płatności ratalnych oraz szybkich płatności internetowych w większości popularnych silników sklepów internetowych. Oprogramowanie obsługujące płatności ratalne w sklepie internetowym daje klientowi możliwość kalkulacji rat, co zapewne ułatwia podjęcie decyzji o zaciągnięciu zobowiązania.

Proces udzielania takiej pożyczki przebiega w całości przez internet. Nie wymaga od klienta wychodzenia z domu, czy też wypełniania dokumentów i wysyłania ich do siedziby firmy Dotpay. Firma nie wymaga zaświadczeń o zarobkach oraz podpisywania umowy bezpośrednio w siedzibie przedsiębiorstwa. Wysokość pożyczki, jaką może otrzymać kupujący to od 300 złotych do 20 tysięcy złotych. Warto także wspomnieć, że okres spłaty wynosi od 3 miesięcy do 3 lat. Jest to doskonała forma płatności, która nie tylko wspiera przedsiębiorców i pozwala im zdobyć nowych klientów, ale także ułatwia zakupy klientom. Minimum formalności oraz jasne warunki kredytowania powodują, że raty Dotpay są coraz popularniejsze wśród klientów oraz przedsiębiorców prowadzących biznes w internecie.

Firma Dotpay oferuje dwa systemy ratalne. Pierwszym z nich jest erata, która obsługiwana jest przez Dotpay oraz Alior Bank. Drugim systemem ratalnym są mRaty obsługiwane przez mBank. Oferta jest w pełni bezpieczna dla obu stron transakcji. Przedsiębiorca może być pewny wypłaty należności za sprzedane towary, a klient zaciągający zobowiązanie ma pewność, że współpracuje z doświadczoną firmą, która oferuje jasne warunki kredytowania oraz atrakcyjne stopy procentowe. Nie dziwi więc nikogo fakt, że raty obsługiwane przez system Dotpay, są jednymi z najczęściej wybieranych rozwiązań oferujących płatności ratalne przez internet. Każdy z klientów chwali sobie współpracę z firmą w zakresie rat oraz płatności internetowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here