Podpisz swój dokument online

Podpisywanie umowy nie musi już wymagać osobistego stawienia obu stron, a negocjacje nie muszą być żmudne i trudne. Mając dostęp do internetu, współpracę z kontrahentem możemy znacząco uprościć. Wszystko zmieniło się dzięki internetowemu narzędziu Umownik.

Jakie są zalety elektronicznego podpisywania umów?

Podpisanie umowy za pomocą internetu niesie ze sobą szereg zalet. Przede wszystkim – wraz z kontrahentem dojść do porozumienia możemy nie wychodząc z domu. Jedyne, czego wymaga od nas podpisywarka dokumentów, to dostęp do internetu. Możemy więc zapomnieć o konieczności dojazdu do klienta tylko w celu podpisania umowy – zawrzemy ją przez internet, a na miejscu stawimy się już tylko w celu rozpoczęcia naszej pracy.

Podpisanie umowy za pośrednictwem internetu jest również, wbrew pozorom, bardzo proste. Całość zajmuje zaledwie kilka minut. To mniej więcej tyle, ile zająłby nam sam dojazd na miejsce teoretycznego spotkania z klientem, gdyby wyznaczony adres znajdował się kilka kilometrów od nas. Oprócz tego musielibyśmy również dopełnić formalności, no i rzecz jasna – uwzględnić czas na drogę powrotną. Podpisując umowę online znacząco oszczędzamy na czasie, de facto eliminując większość niepotrzebnych formalności.

Wreszcie – dokument podpisany elektronicznie, za pomocą takiego narzędzia, jak podpisywarka umów, generuje dokładnie tą samą wartość prawną, co jego papierowa wersja. Dla nas oznacza to tyle, że podpisując umowę za pomocą internetu niczym nie ryzykujemy, ponieważ jest ona tak samo wiążąca, jak tradycyjna. Zakładając czarny scenariusz – jeśli w umowie podpisanej online pojawi się zapis, zgodnie z którym musimy zapłacić kontrahentowi z góry za wykonanie jakiegoś zlecenia, zaś on się z niego nie wywiąże, na jej podstawie możemy dochodzić naszych racji w postępowaniu sądowym.

Co oferuje Umownik?

Umownik to kompleksowe narzędzie umożliwiające podpisywanie różnego rodzaju umów w pełni online. Skorzystać z takiego rozwiązania mogą zarówno właściciele małych i średnich firm, jak i dużych korporacji. Umożliwia on jednak nie tylko samo zawarcie umowy, ale również przeprowadzanie wszelkich negocjacji bez wychodzenia z domu, za pomocą platformy. Przygotować w ten sposób umowę możemy nawet wtedy, gdy nie posiadamy specjalistycznej wiedzy, ponieważ możemy skorzystać z kilku gotowych szablonów. Każdą z przygotowanych umów możemy również zawsze zaktualizować.

Platforma ta udostępnia również narzędzie selfie, dzięki któremu możemy zweryfikować tożsamość oraz uczciwość naszego kontrahenta. Umownik gwarantuje również pełne bezpieczeństwo podpisanych dokumentów – każdy z nich zaopatrzony zostanie w unikatowy klucz oraz kod QR, jedynie za których pomocą możliwe będzie uzyskanie dostępu do danych. Wszelkie dane przechowywane są na serwerach zabezpieczonych certyfikatami Rated 4 ANSI/TIA 942.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here