Odświeżacz powietrza do firmy – dlaczego warto?

0
1282

Osoby, które na co dzień zajmują się marketingiem, doskonale wiedzą o tym, że odpowiedni zapach potrafi nieść ze sobą bardzo wiele informacji i znacząco wpływa na nastrój. Przypomnij sobie na przykład, jak przed świętami wszedłeś do sklepu, w którym pachniało cynamonem. Chciałeś tam zostać jak najdłużej.

Zapachy przyciągają klientów

Właściwie dobrany zapach jest w stanie nawet przyciągnąć do Twojej firmy nowych klientów i zbudować ich lojalność. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na ten temat, to powinieneś skontaktować się ze specjalistami od aromamarketingu lub marketingu zapachowego. Szeroki wybór automatycznych odświeżaczy powietrza znajdziesz na stronie firmy HD Plus. Zachęcamy do przejrzenia ich wszystkich.

Dlaczego warto stosować automatyczne odświeżacze powietrza?

Pewnie jak większość firm komunikujesz się ze swoimi klientami za pomocą dźwięków lub obrazów. Pewnie też wydajesz na to sporo pieniędzy. Jeżeli zależy Ci na tym, żeby efekty były lepsze, to Twoją strategię marketingową uzupełnij o zapachy. Ta forma marketingu nie jest droga, a potrafi przynieść naprawdę zachwycające efekty. Dobrej jakości automatyczne odświeżacze powietrza znajdziesz w sklepie internetowym HD Plus.

Jakie odświeżacze są dostępne na rynku?

Najbardziej popularne są  odświeżacze powietrza w aerozolu. Najczęściej w firmie wystarczają one na miesiąc używania. Ich ceny zaczynają się na kilkunastu złotych i nie przekraczają 30 zł. Warto je mieć na wyposażeniu firmowej łazienki.

A co z automatycznymi odświeżaczami powietrza?

Tutaj sytuacja jest zupełnie inna. Automatyczne odświeżacze powietrza trzeba najpierw odpowiednio zaprogramować. Jednak ich zaletą jest to, że samoczynnie dozują zapach. Ich ceny wahają się od 45 zł do 220 zł.

Zalety tego rodzaju produktów

Automatyczne odświeżacze powietrza to bardzo małe urządzenia. Z powodzeniem można je zamontować na praktycznie każdej ścianie. Ich zaletą jest też prostota obsługi i fakt, że działają na baterie. Funkcjonują cicho, praktycznie niedostrzegalnie i są chronione przed niepowołanymi osobami.

Dlaczego są one tak skuteczne?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, automatyczne odświeżacze powietrza mają zastosowanie w użytku komercyjnym. Chodzi tutaj przede wszystkim o to, że zapach działa na ludzkie zmysły i psychikę bezpośrednio. Można udawać, że się go nie czuje, ale to nic nie da.

Istotny jest dobry wybór zapachu

Aromat powinien się ludziom kojarzyć z czymś przyjemnym. Na przykład zapach kawy kojarzy się z kawiarnią, z miłą rozmową z bliską osobą albo z chwilą relaksu. Każdy z nas chciałby zamiast siedzieć w pracy, znaleźć się w takiej kawiarni i przez moment odpocząć.

Zapach oddziałuje na ludzką podświadomość

Aromaty mają to do siebie, że wpływają na ludzi na poziomie świadomym i nieświadomym. Wszyscy klienci sklepów, hoteli, restauracji, kawiarni, nie wiedzą nawet, że zapach, który czują, został specjalnie dla nich wybrany, aby poprawić im nastrój i zachęcić ich do skorzystania z usług lub zakupu produktu. Na koniec mamy pytanie do Ciebie: jaki zapach będzie pasował do charakteru Twojej firmy i sprawi, że Twoja sprzedaż wzrośnie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here