Uwielbiamy urządzenia mobilne za ich funkcjonalność – trudno wyobrazić sobie, jak żyliśmy bez nich. Smartfony typu Galaxy S9 czy XZ2, smartwatche czy tablety przydają się nam przecież na co dzień. Poniżej TOP 3 najpopularniejszych urządzeń mobilnych.

Przenośne urządzenia elektroniczne szybko podbiły rynek i zyskały naszą sympatię. Kto nie korzysta codziennie z laptopa czy smartfonu? Na przykład najnowszy smartfon – Samsung, LG czy Sony – oferuje tak wiele aplikacji i możliwości, że znacznie ułatwia nam pracę.

Nic dziwnego, że producenci prześcigają się w nowoczesnych rozwiązaniach i coraz to nowych modelach – jak Samsung Galaxy S9 czy Dell Latitude 5490. Poniżej prezentujemy najczęściej kupowane urządzenia mobilne – oto nasz TOP 3. Urządzeń mobilnych jest znacznie więcej i wciąż pojawiają się nowe – nic dziwnego, gdyż ze względu na ich wielofunkcyjność często je kupujemy.

Smartfony

Bez wątpienia pierwsze miejsce w tym rankingu należy się smartfonom, które łączą zalety telefonu i komputera. Nieustannie prezentowane są nowe modele – obecnie m.in. Samsung Galaxy S9 czy nowy iPhone. Od dawna nie pełnią jedynie funkcji telefonu, ale mają wiele innych możliwości.

Ponadto ogromny wybór aplikacji, jaki oferuje Samsung Galaxy S9 czy Huawei P20 ułatwia oraz umila nam życie. Możemy wysyłać SMS-y, rozmawiać na Messangerze lub innym komunikatorze, korzystać z Internetu – np. poczty elektronicznej, social mediów, nawigacji, wymieniać się zdjęciami, filmami i innymi plikami, a także robić wysokiej jakości zdjęcia.

Notebooki

Najnowszy smartfon Samsunga, Huaweia czy Sony często zastępuje nam komputer. Możemy wykonać wiele zadań, mając np. Galaxy S9 czy inny smartfon. Mimo to najchętniej decydujemy się kupić oba te urządzenia – laptop to nadal najlepsze narzędzie do pracy, ale i źródło rozrywki. Osobisty mobilny ma naprawdę wiele zalet – możemy go łatwo przenosić w inne miejsce, jest lekki i poręczny, wydajny.

Ważny jest dla nas także jego design, który ma wpływ na naszą decyzję o zakupie laptopa zamiast komputera stacjonarnego. Jednak najważniejszy jest dostęp do licznych aplikacji, nowoczesnych rozwiązań umożliwiających nam komunikację z urządzeniami zewnętrznymi, połączenie z Internetem itd.

Smartwatche

Trzeba przyznać, że mając najnowszy smartfon Samsung czy innego producenta, można sprawdzić godzinę czy ustawić budzik, ale chętnie decydujemy się na zakup także smartwatcha. Te urządzenia sprawdzą się podczas biegania lub treningu. Można na nich sprawdzić godzinę, ale także obliczyć liczbę spalonych kalorii czy monitorować postępy, ustalać cele, kontrolować bilans kaloryczny. Zwykle są też zsynchronizowane z pocztą elektroniczną oraz SMS-ami, a nawet mediami społecznościowymi. Wybrane modele mogą też śledzić godziny oraz jakość snu! Coraz częściej mamy więc dylemat, czy kupić np. nowy Galaxy S9 czy Samsung Gear Sport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here