Kurier z Trójmiasta, przesyłki krajowe i międzynarodowe

0
1569

Jeśli mieszkasz lub prowadzisz swój biznes w Trójmieście, z pewnością prędzej czy później będziesz musiał skorzystać z usług firmy kurierskiej. Warto w tym względzie postawić na sprawdzone rozwiązania, a jeśli przy tej okazji istnieje możliwość wsparcia lokalnego biznesu, to sytuacja wydaje się wręcz idealna. 

Gdańska firma Kurier BPS już od ponad dwudziestu już lat świadczy kompleksowe i wysokiej jakości usługi kurierskie, dostarczając przesyłki kurierskie zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami.

Lokalni i międzynarodowi

Firma Kurier BPS działa przede wszystkim na rynku trójmiejskim, na którym zdobyła już kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży usług kurierskich. Nie ogranicza jednak swojego działania tylko do tego regionu, oferując przewóz i dostarczanie przesyłek na terenie całego kraju oraz za granicą. Dla usprawnienia swojego funkcjonowania firma współpracuje z kurierskimi potentatami, dostarczając przesyłki do ponad 220 krajów w różnych zakątkach świata, przy pomocy transportu lotniczego oraz frachtu morskiego.

Przesyłki specjalne

Poza standardowymi usługami dostarczania przesyłek krajowych i zagranicznych, firma Kurier BPS oferuje również usługę transportu specjalnego, dedykowanego. Usługa polega na przewozie transportem drogowym, na terenie kraju, jak również za granicą towarów jednego klienta, zajmujących całą przestrzeń ładunkową. Wysłany tym sposobem towar jest transportowany bezpośrednio z punktu A do punktu B. 

Główną zaletą takiego transportu jest jego szybki czas dostarczenia oraz bezpieczeństwo przewozu. Załadunek towarów następuje bezpośrednio u klienta, a rozładunek u odbiorcy. Towar raz załadowany kierowany jest bezpośrednio do odbiorcy, bez dodatkowych sortowań i przeładunków, dzięki czemu zminimalizowane jest ryzyko jego uszkodzenia lub zagubienia – znacznemu skróceniu ulega także czas jego dotarcia do celu.

Firma Kurier MPS świadczy również dostarczanie przesyłek transportem konduktorskim. Polega on na przewozie przesyłek przez pociągi pasażerskie, zaś paczki nadawane i odbierane są u kierownika pociągu, w trakcie postoju składu. Tego typu usługa znakomicie sprawdza się w przypadku przesyłek, które muszą być dostarczone w trybie pilnym.

Firma Kurier BPS gwarantuje także bardzo atrakcyjne stawki swoich usług, natomiast pod względem profesjonalizmu i skuteczności może śmiało konkurować z najbardziej rozpoznawalnymi markami w branży. Za pośrednictwem strony internetowej firmy, bez problemu sprawdzimy aktualne stawki i wymagania dotyczące poszczególnych przesyłek w przewozie krajowym i międzynarodowym. Dzięki funkcjonalnemu interfejsowi obliczymy również cenę paczki, którą planujemy wysłać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here