obsługa techniczna budynków

Firma „FM Solutions” świadczy usługi w zakresie obsługi budynków w Polsce, biur i obiektów nieruchomości komercyjnych, domów mieszkalnych. Jednym z profili naszej działalności jest organizacja technicznej eksploatacji budynków i budowli przemysłowych, administracyjnych, mieszkalnych i użyteczności publicznej.

Obsługa techniczna budynków

Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem profesjonalnych usług wysokiej jakości i przy minimalnych kosztach przy zapewnieniu bezpiecznej eksploatacji budynków i budowli, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, a specjalista dokona indywidualnego obliczenia kosztów eksploatacji Państwa budynku i prześle ofertę handlową.

Techniczna obsługa obiektów

Techniczna eksploatacja budynków i budowli obejmuje następujące czynności:

– organizacja służb ratowniczych, dyspozytorskich i operacyjnych w obiektach;
– kontrola sprawności systemów komunikacji inżynieryjnej;
– przeprowadzanie napraw planowo-ostrzegawczych mających na celu zapobieganie awarii sprzętu;
– pracę przygotowawcze do sezonu jesienno-zimowego, w tym przygotowanie do funkcjonowania systemów wod – kan i ciepłownictwa;
– organizacja i prowadzenie prac pomiarowych i testowych na urządzeniach i komunikacji inżynieryjnej zgodnie z obowiązującymi przepisami;
– prowadzenie ewidencji zużytej energii elektrycznej, wody i ciepła,
odpowiednio do warunków zaopatrzenia w zasoby organizacji;
– organizacja i wykonanie prac związanych z obsługą wysokościowej komunikacji inżynieryjnej przez alpinistów przemysłowych;
– prowadzenie prac regulacyjnych i konfiguracji urządzeń;
– gromadzenie i porządkowanie dokumentów technicznych.

Kompleksowa obsługa techniczna obiektów

Firma „FM Solutions” prowadzi kontrolę, obsługę serwisową obiektów, a także naprawy inżynieryjnych systemów komunikacyjnych każdego typu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalizmowi specjalistów firmy „FM Solutions” znacznie obniżone są koszty napraw i eksploatacji budynków.

Żywotność systemów inżynieryjnych i utrzymywanego budynku zależy bezpośrednio od dotrzymania terminów konserwacji obiektu.

Z kolei Konserwacja budynków obejmuje ciągłą kontrolę stanu systemów podtrzymywania życia, przeprowadzanie regularnych kompleksowych przeglądów technicznych komunikacji konstrukcji, utrzymywanie sprawności wszystkich komunikacji inżynieryjnej nieruchomości.

Na naszej stronie doświadczeni konsultanci pomogą Ci w różnych kwestiach. Wybierając nas, oszczędzasz pieniądze, nie tracąc przy tym wysokiej jakości.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalizmowi specjalistów firmy znacznie obniżone są koszty remontów i eksploatacji budynków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here