Jak zrobić etui ze zdjęciem?

0
2345

W świecie masowych produktów i jednolitych dla wszystkich rozwiązań coraz częściej doceniamy możliwość personalizacji i dostosowania produktu do własnych potrzeb. Uczestniczenie w procesie produkcji jest czymś wyjątkowym, dzięki czemu produkt staje się “nasz”. Jak zatem stworzyć etui ze zdjęciem, które urozmaici Twój codzienny outfit? Sprawdźmy!

Kreator do tworzenia etui

Firmy proponujące etui na telefon najczęściej opierają swoje kolekcje na grafikach zakupionych z banków zdjęć, wizji współpracujących projektantów lub gotowych wzorów produkowanych przez inne przedsiębiorstwa. Jest to oczywiście bardzo duży zasób jednakże nie dla każdego wystarczający. Bardziej wymagający klienci chcą mieć wpływ na ostateczny wygląd etui na iphone. Czy jest to możliwe?

Marki, takie jak FunnyCase, wychodząc naprzeciw wymaganiom klienta, pozostawiają do jego dyspozycji intuicyjny kreator. Taki program daje możliwość skorzystania z zasobów marki lub wgrania swojej twórczości. Co więcej, kreator pozwala na umieszczenie zdjęcia zarówno z poziomu dysku komputera, jak również z popularnych mediów społecznościowych takich jak Facebook czy Instagram. Dzięki takiemu udogodnieniu stworzenie etui ze zdjęciem będzie banalnie proste!

Na początek wybierz jedno wiodące zdjęcie lub kilka, z których stworzysz kolaż. Otwórz okno kreatora, wybierz producenta telefonu i jego model oraz rodzaj fabrycznie nowego etui. Zatwierdź i przejdź do interfejsu. Na tym poziomie możesz wykonać swój projekt. Dodając zdjęcie, najlepiej kierować się kilkoma istotnymi wytycznymi. Fotografia przede wszystkim powinna być w formacie jpg, bmp, png o maksymalnej wielkości 10 MB. Ważne są również parametry dotyczące ilości pikseli – zalecana rozdzielczość to 2000px. Chcąc wgrać zdjęcie z poziomu Facebooka czy Instagrama, wystarczy zarejestrować się w przekierowanym oknie i wybrać zdjęcie ze swojej kolekcji. Pamiętaj, że zgodnie z obowiązującym prawem autorskim musisz posiadać zgodę właściciela lub prawa do danej fotografii. Przeskaluj, obróć i dopasuj zdjęcie do własnych potrzeb. Wzbogać całość o efekty specjalne i tekst. Gotowe! Możesz zamawiać swoje wymarzone case ze zdjęciem.

Dodatkowe zabezpieczenia telefonu?

Jeśli planujesz wręczyć etui ze zdjęciem jako prezent lub pragniesz po prostu zadbać o swój telefon, pomyśl o uzupełnieniu całości o ultracienkie szkło hartowane. Jego właściwości pochłaniają energię powstałą podczas upadku telefonu, dzięki czemu ekran nie ulega zniszczeniu, wyszczerbieniu czy zarysowaniu. Jest to jedyny skuteczny sposób, który nie ma sobie równych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here