hushMeet.L – mała sala spotkań w biurze

Duży open space, osobno ulokowany dział kadr i księgowości, strefa socjalna, recepcja, gabinet szefa, jedna sala konferencyjna – tak zazwyczaj rozplanowane jest standardowe biuro. I co? I ciągle brak w nim spokojnego miejsca na spotkania. Przydaje się wtedy dodatkowa, mała sala w biurze. Funkcję tę doskonale pełni hushMeet.L

To nowoczesna i bardzo praktyczna opcja na bezinwazyjne zyskanie w firmie wygodnej, autonomicznej przestrzeni funkcjonującej jak zupełnie oddzielny pokój, który – dosłownie – wstawia się do biura.

Sala spotkań biurowych na kilka osób

hushMeet.L jest mobilną kabiną akustyczną, która (zależnie od liczby modułów) może komfortowo pomieścić od czterech do ośmiu osób. Jej konstrukcja i aranżacja wnętrza przystosowane są do prowadzenia firmowych spotkań, wewnętrznych szkoleń w niewielkim gronie, rozmów rekrutacyjnych, zebrań projektowych, burz mózgów, a także na przykład wideokonferencji z udziałem kilku uczestników.

Wyposażenie małej sali konferencyjnej

Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu jest to w zasadzie dodatkowa mała sala konferencyjna w biurze.

sala

hushMeet.L ma swoje zasilanie, regulowane oświetlenie LED, wydajny system wentylacyjny. W środku, na ścianie można zawiesić telewizor, zamontować i podłączyć projektor, ekran, skorzystać z gniazd elektrycznych, internetowych oraz USB. Do kabiny wstawia się również typowe meble konferencyjne.

Prywatność, poufność, cisza i spokój

Kabina zapewnia użytkownikom wyciszenie. To, co dzieje się wewnątrz, nie jest słyszalne poza nią, a dźwięki z zewnątrz nie zakłócają przebiegu spotkania prowadzonego w hushMeet.L. Bez obaw mogą się tu odbywać poufne spotkania.

kabina

Firmowa tajemnica jest bowiem chroniona dźwiękoszczelnymi ścianami, które gwarantują również odpowiednie warunki do pracy w skupieniu.

Mniejsza kabina lub duży pokój spotkań

hushMeet.L dostępny jest w różnych rozmiarach. W zależności od potrzeb danego biura, taka sala spotkań może składać się z dwóch, trzech lub z czterech modułów, które odpowiednio powiększają przestrzeń, czyniąc ze stosunkowo niewielkiej kabiny przeznaczonej dla dwóch albo czterech osób kolejno salkę konferencyjną dla sześciorga, oraz duży pokój spotkań dla ośmiu pracowników biura.

hushMeet.L – lekko, łatwo i przyjemnie

Dzięki przeszkleniom konstrukcja wygląda lekko i nie przytłacza przestrzeni, w której jest ona umieszczona, a jej użytkownicy, mimo stosunkowo niewielkiej powierzchni kabiny, czują się w środku przyjemnie i komfortowo.

biuro

hushMeet.L łatwo dopasować kolorystycznie do aranżacji biura zarówno wykończeniem zewnętrznym, jak i wewnętrznym. Nie jest również problemem ewentualne przestawienie go (po częściowym tylko demontażu).

Przymierz się do tego zakupu…

Aby zobaczyć, jak tego typu mobilna sala spotkań może wyglądać w twoim biurze, skorzystaj z aplikacji na telefon MSO Plan, która – dzięki rozszerzonej rzeczywistości – pozwoli ci wirtualnie wstawić hushMeet.L do wybranego wnętrza i „przymierzyć” kabinę do aranżacji. Kiedy już przekonasz się, jak dobrze wygląda ona w twojej firmie, skontaktuj się z  producentem hushMeet.L: https://mikomaxsmartoffice.com/pl/. Cena produktu zależna jest od jego „konfiguracji”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here