Wirtualny spacer Google, promuj wnętrza swojej firmy w internecie

Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z wirtualnych spacerów Google street view, z pewnością wiesz, jak są one wygodne dla każdego widza. Twoje osobiste doświadczenia powinny być zatem najlepszym uzasadnieniem, aby również i Twoją firma czy też nieruchomość miała taką nowoczesną promoocję za pomocą tego narzędzia w internecie.

Wirtualny spacer Google fantastycznie zwiększa atrakcyjność każdego obiektu właśnie w sieci. Przede wszystkim prezentacja taka świetnie imituje prawdziwe odwiedziny w danym lokalu, ale oprócz tego wirtualne spacery posiadają inne atuty, o których piszemy poniżej.

Każda firma wypadnie korzystnie…

…właśnie wzbogacając jej stronę internetową czy też profil w mediach społecznościowych o wirtualny spacer Google. Przede wszystkim Twoja firma będzie w takiej sytuacji postrzegana jako nowoczesny i niebojący się niesztampowych rozwiązań kontrahent. A to z całą pewnością sprawi, że odbiorcy chętniej wybiorą właśnie Twoje usługi lub towary.

Za pomocą wirtualnego spaceru Google możesz pokazać te miejsca w firmie, które przeznaczone są stricte dla Klientów. Możesz również przyjąć odmienną strategię i pokazać Twój biznes niejako „od kulis”.

Wirtualne spacery

W agencji nieruchomości też warto polubić wirtualne spacery Google

Jak grzyby po deszczu pojawiają się obecnie nowe biura nieruchomości, co utrudnia znalezienie zainteresowanych oferowanymi nieruchomościami. Jednak wzbogacenie każdej oferty o wykonany specjalnie w prezentowanym mieszkaniu lub domu wirtualny spacer sprawi, że nasza oferta z pewnością przebije konkurencję.

Wirtualny spacer Google daje bowiem jedyną w swoim rodzaju możliwość pokazania online nieruchomości tak, jak można ją obejrzeć tylko osobiście. Widać zatem jak na dłoni rozmieszczenie pomieszczeń czy też doświetlenie pokoi.

Aby łatwiej sprzedać dom nawet po wielu miesiącach

Jak pokazują doświadczenia wielu byłych już właścicieli domów, wstawienie do ogłoszenia o sprzedaży wirtualnego spaceru Google widocznie zwiększa zainteresowanie. A od rosnącego zainteresowanie internautów już tylko krok od szybszej sprzedaży każdego domu.

Co ciekawe, strategia ta sprawdza się nawet wtedy, gdy konkretna nieruchomość nie może znaleźć nabywcy przez dłuższy czas.

Prowadzisz pensjonat, hotel lub restaurację ? zaprezentuj wnętrza

Jeśli chciałbyś zmienić postrzeganie Twojego hotelu czy też restauracji, koniecznie wykorzystaj w tym celu właśnie wirtualny spacer Google. To właśnie to nowatorskie narzędzie pozwoli przyszłym Gościom spojrzeć na Twój obiekt w całkowicie nowy sposób.

Aby jednak wirtualny spacer Google mógł zadziałać w ten sposób, upewnij się, że przedstawia on najważniejsze z Twojej perspektywy walory danego lokalu. Mogą to być między innymi hotelowa strefa wellness lub bogato zaopatrzony w piwa kraftowe bat w Twojej restauracji.

Przykład wirtualnego spaceru w technologii Matterport

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here