Sklepik czy SKLEP internetowy?

To jest zasadnicze pytanie. Jak już sobie na nie odpowiesz, to będziesz wiedzieć, którą drogą pójść, by zrealizować swój zamiar o sprzedaży poprzez e-commerce. Najlepiej zobrazować to takim przykładem: używanie pojemnego TIR-a do przewozu jednej paczuszki będzie TAKIM SAMYM NIEPOROZUMIENIEM, jak użycie minivana, gdy na Twój towar czekają setki klientów.

Sklepik internetowy?

Jeżeli masz raptem kilka lub kilkanaście produktów, które na dokładkę samodzielnie wykonujesz, to z ich sprzedażą możesz wystartować już na platformach ogłoszeniowych. Przynajmniej zorientujesz się, czy możesz liczyć na zbyt. Naturalnie własny sklep internetowy zwiększy Twoją wiarygodność. Oprogramowaniem typu SaaS (w chmurze) można wystartować w jeden dzień (niektórzy mówią o kilku minutach) i rozpocząć swą przygodę z e-marketingiem. Trzeba jednak liczyć się z tym, że to, co wystarcza na starcie, szybko okazuje się zbyt ubogie, gdy interes zaczyna kwitnąć. Jeżeli więc planujesz osiągnąć sukces, to prędzej czy później potrzebne będą Ci profesjonalne narzędzia.

Profesjonalny sklep internetowy

Dla kogo? Dla:

  • właścicieli sklepów stacjonarnych, którzy chcą rozszerzyć działalność o sprzedaż internetową;
  • właścicieli sklepów internetowych, którzy potrzebują nowych rozwiązań;
  • posiadaczy twórczych umysłów, którzy nie boją się wyzwań.

Prawdopodobnie należysz do którejś z tych grup, skoro czytasz ten tekst. Czym powinien charakteryzować się profesjonalny sklep internetowy?

  • mocna domena i stabilny serwer;
  • oprogramowanie zapewniające wszelkie potrzebne funkcje oraz wygodę obsługi;
  • możliwość podłączania dodatkowych modułów;
  • integracja z Allegro oraz innymi platformami sprzedażowymi;
  • obsługa systemów płatności;
  • obsługa systemów sprzedaży wysyłkowej;
  • sprzężenie z narzędziami Google, zapewniającymi wysoką pozycję sklepu w rankingach…

A nade wszystko:

opieka techniczna agencji reklamowej, która zapewni prawidłowe funkcjonowanie sklepu internetowego oraz jego modernizację na każdym etapie działania.

Sklep internetowy POZNAŃ

Jeżeli na dokładkę jesteś z Poznania lub okolic, to masz jeszcze ten atut, że możesz przebierać wśród profesjonalnych i kompetentnych agencji reklamowych, zajmujących się tworzeniem e-sklepów. Poznań jest pod tym względem miastem dość wyjątkowym. Możesz się o tym przekonać w dość prosty sposób. Wpisz w wyszukiwarkę hasło: sklepy internetowe Poznań i zerknij na listę wyników. A teraz zamień Poznań na Białystok czy Lublin i zobacz różnicę. W Poznaniu agencji reklamowych jest prawdopodobnie więcej, niż w obu tych miastach łącznie. A tam, gdzie jest konkurencja, tam jest też i jakość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here