Sala konferencyjna na Mazurach - gdzie zorganizować konferencję?

Konferencja to coraz popularniejszy środek spotkań integracyjnych z pracownikami firmy, załatwiania spraw biznesowych czy też spotkań z partnerami handlowymi. Doskonałym miejscem do zorganizowania takiego spotkania są mazury. Nie tylko ze względu na swoje walory krajobrazowe oraz możliwość połączenia spotkania z ewentualnym wypoczynkiem, ale też dlatego, że region ten obfituje w doskonałej jakości hotele i jest coraz lepiej skomunikowany z wielkimi miastami na północy i centrum Polski.

Jak ważny jest cel spotkania?

Zanim wybierzemy odpowiednie miejsce na naszą konferencję powinniśmy odpowiedzieć sobie na pytanie, czego spodziewamy się po tym spotkaniu. Czy ma ono pełnić funkcję czysto rozrywkową i zapewnić właściwą integrację dla pracowników firmy, czy też chcemy podczas niego odbyć rozmowy biznesowy i tym samym zapewnić sobie przyszłość na najbliższe lata, podpisując niezwykle ważny kontrakt. Jednak bez względu na sam plan konferencji, hotel, który wybierzemy, powinien posiadać przynajmniej dwie sale, które są dostosowane do tego typu spotkań, a takim hotelem jest St Bruno z Giżycka. Szczegóły na stronie https://www.hotelstbruno.pl/oferta-dla-firm/sale-konferencyjne Tutaj ważna uwaga. Sala konferencyjna to wbrew pozorom nie jest stołówka, która na potrzebę chwili zostanie przerobiona na takową. Nie wystarczy bowiem w dzisiejszych czasach ustawić równo krzeseł, aby sala spełniała wszelkie wymogi, zarówno pod kątem profesjonalizmu, jak i też nawet komfortu samych słuchaczy.

Co powinna posiadać dobra sala?

Sala przede wszystkim powinna posiadać nagłośnienie i wszelkie sprzęt, który jest niezbędny do wyświetlania pokazów czy też filmów. Musi być mikrofon oraz głośniki ustawione tak, aby z każdego końca sali mówca był tak samo wyraźnie słyszalny. Same stoły powinny być na tyle szerokie, aby swobodnie można było ustawić na nich tablet czy laptop, a ilość kontaktów na tyle duża, żeby osoby uczestniczące w konferencji mogły bez ścigania się ze sobą, podłączyć swój sprzęt elektroniczny do prądu. Na terenie całego hotelu powinno być bezpłatne WiFi, a sama sala dobrze, aby była klimatyzowana i położona w oddaleniu od powierzchni rozrywkowych w postaci placu zabaw czy boiska do gry w piłkę nożną lub siatkową.

W jakim miejscu zorganizować konkurencję?

Hotel zapewnia oczywiście nocleg i ten powinien być na tyle komfortowy, aby poszczególni uczestnicy konferencji, nie spali w kilkuosobowych pokojach. Ideałem są ty pokoje dwuosobowe. Łazienka z ubikacją w samym pokoju to standard. Podobnie jak telewizor, za którego pośrednictwem możemy wybrać więcej niż dwa kanały. W hotelu musi się też znajdować restauracja oraz barek. Ta pierwsza pozwoli nam znacznie oszczędzić czas, który musielibyśmy zmarnować na przemieszczanie się pomiędzy hotelem a samą restauracją położoną gdzieś w pobliżu, a barek pozwoli na wieczorny relaks, integracje i spowoduje, że uczestnicy spotkania nie będą nam wychodzili nocami z hotelu w poszukiwaniu alkoholu oraz wrażeń. Ostatecznie sam hotel powinien być dobrze skomunikowany. Musi być doprowadzony do niego łatwy dojazd, którym bezpośrednio trafimy do portu lotniczego lub przynajmniej na dworzec kolejowy, ewentualnie drogę szybkiego ruchu. Dzięki temu uczestnicy konferencji nie stracą czasu na dotarcie do swoich domów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here