naklejki na zamówienie

Naklejki oraz etykiety samoprzylepne są integralnym elementem każdego produktu, który możemy nabyć w sklepie. Uznawane za skuteczny nośnik informacji, od lat chętnie wykorzystywane są przez producentów.

Naklejki oraz etykiety samoprzylepne są integralnym elementem każdego produktu, który możemy nabyć w sklepie. Uznawane za skuteczny nośnik informacji, od lat chętnie wykorzystywane są przez producentów.

Oprócz tego naklejki i etykiety podnoszą wartość estetyczną opakowania i pozwalają konsumentowi na przywiązanie się do marki. Łączące w sobie funkcjonalność i nowoczesny wygląd, można z łatwością dostosować do indywidualnych potrzeb zamawiającego.

Rodzaje naklejek i etykiet samoprzylepnych

Druk naklejek jest procesem złożonym i wymaga zaangażowania wielu osób. W zależności od wielkości etykiety i naklejki mogą zostać nadrukowane na szpule, bądź arkusze. Szpule wykorzystywane są podczas naklejania maszynowego, arkusze zaś podczas ręcznego. Etykiety na zamówienie mogą mieć dowolną grubość, a także inną powłokę klejową.

Co więcej mogą posiadać różne wykończenie:

  • Mogą być poddane procesowi laminacji,
  • Lakierowaniu,
  • Złoceniu,
  • Embossingowi, który polega na uwypukleniu wzoru.

Etykiety na zamówienie

Oprócz dostarczenia informacji o składzie produktu, terminie przydatności do spożycia i instrukcji użytkowania, etykiety i naklejki samoprzylepne stanowią ważny element działań marketingowych. To dzięki wyróżniającej się szacie graficznej produkt przyciąga uwagę konsumenta, a jego zakup przekłada się bezpośrednio na dochody marki.

Zebra Print (https://zebradruk.pl/druk-naklejek/) oferuje najwyższej wysokiej jakości usługi w zakresie produkcji naklejek i etykiet samoprzylepnych. Drukowane przez nich naklejki charakteryzuje duża rozdzielczość, dzięki której czytelne są również małe czcionki. Termin realizacji każdego zamówienia, bez względu na skomplikowanie projektu nie przekracza kilku dni.

Zebra Print wyróżnia nie tylko indywidualne podejście do klienta, ale i szeroki wybór oferowanych etykiet. W zależności od preferencji klientów firma może zapewnić naklejki i etykiety z silnym klejem, który uchroni je przed uszkodzeniami mechanicznymi, a także słabym, który pozwoli usunąć etykietę lub naklejkę, bez uszkodzenia warstwy wierzchniej produktu.

Produkcja naklejek – czas realizacji zamówienia

Istnieje możliwość naciąć naklejki i etykiety do wybranego wymiaru, do dowolnego kształtu lub pozostawić je bez przycinania. Jest to usługa nie generująca dodatkowych kosztów po stronie zamawiającego.

Zebra Print posiada w ofercie etykiety wykonane z różnych materiałów. Drukowane na podkładach matowych, powlekanych, folii (więcej o foliach – https://zebradruk.pl/folie/) czy papierze magnetycznym mogą posiadać atesty, które dopuszczają je do kontaktu z żywnością, a także zabezpieczą je przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here