Jak znaleźć dobre wirtualne biuro

Wirtualne biuro to sprawdzone rozwiązanie dostarczające adres na siedzibę firmy, adres do KRS dla spółki czy adres siedziby działalności gospodarczej do CEiDG.

Wirtualne biuro to także pełna obsługa tego, co dzieje się w siedzibie firmy, czyli obsługa sekretariatu a także sale do spotkań czy małe salki konferencyjne na posiedzenia zarządu, spotkania, rekrutacje lub szkolenia.

Biuro w biurowcu kontra wirtualne biuro

W ostatnim czasie w Warszawie wybudowanych została rekordowa ilość nowych biurowców. Część z nich jest jeszcze nie oddana do użytku, ale będą gotowe lada chwila.

Z drugiej strony ze względu na COVID wiele firm zwalnia swoich pracowników z pracy stacjonarnej i przenosi na pracę zdalną. Istnieje więc szansa na wiele pustostanów w nowych biurowcach a co za tym idzie biura staną się dużo tańsze niż obecnie.

Nawet jeśli wynajmiesz takie tanie biuro to zawsze najtaniej wyjdzie wynajęcie biura wirtualnego.

Jest tak z powodu, iż do biura w biurowcu będziesz zmuszony kogoś zatrudnić, żeby prowadził sekretariat.

W usłudze biura wirtualnego wszystko wliczone jest już w cenę tej usługi. W dodatku wirtualne biuro w Warszawie od firmy VSL-System to koszt jedynie 45 zł netto na miesiąc. W tej cenie otrzymujemy nie tylko adres warszawski, ale przede wszystkim adres ze ścisłego centrum – z okolicy Dworca Centralnego w Warszawie czy Pałacu Kultury. VSL-System ma lokale na wirtualne biura kupione na własność i położone są one w bardzo dogodnym miejscu, nawet dla przedsiębiorców z innych rejonów Polski, gdyż z Dworca Centralnego do obu wirtualnych biur można bez trudu dojść na piechotę.

Usługa adresu na siedzibę firmy czy spółki to jedynie pierwszy składnik wirtualnego biura.

Wirtualne biuro w cenie swojej usługi zajmuje się też odbieraniem wszelkiej poczty i paczek kurierskich adresowanych na siedzibę danej firmy czy spółki.

Właściciel, zarząd lub pełnomocnik spółki czy działalności gospodarczej jest w czasie rzeczywistym informowany o korespondencji, która wpłynęła do siedziby, więc można adres wirtualnego biura traktować jako wirtualną siedzibę.

Wirtualny sekretariat obsługuje korespondencję i nie trzeba po nią nawet chodzić, jeśli ma się pakiet ze skanowaniem.

Kolejnym składnikiem ceny 45 zł netto jest pięć godzin w miesiącu dostępu do sali spotkań. Dzięki temu rozwiązaniu każdy użytkownik w pełni swobodnie może skorzystać z sali do spotkań, bez żadnego stresu, że musi ponieść dodatkowe koszty.

Dlaczego wirtualne biuro wykupić w Warszawie?

Warszawa ma szereg przewag nad małymi miejscowościami.

Przede wszystkim adres warszawski to adres rozpoznawalny. Każdy w Polsce kojarzy Aleje Jerozolimskie właśnie z Warszawą. Nawet jeśli wykupimy mniej rozpoznawalny adres np. ulica Mazowiecka to i tak jesteśmy cały czas w rejonie Śródmieścia, więc ścisłego centrum Warszawy.

Dodatkowo w Warszawie wirtualne biura mają bardzo konkurencyjne ceny. W szczególności można tu polecić wspomnianą już cenę 45 zł netto z oferty VSL-System, która to firma prowadzi dwa wirtualne biura w Warszawie właśnie w Śródmieściu w lokalach własnych przy Alejach Jerozolimskich – koło Dworca Centralnego i na ulicy Mazowieckiej, czyli koło siedziby NBP.

Warszawa świetnie nadaje się jako adres na siedzibę firmy, nawet jeśli wspólnicy firmy są z odległych miast Polski.

Co musi mieć wirtualne biuro?

Jeśli członkowie zarządu spółki mają być spoza Warszawy to najważniejszym składnikiem wirtualnego biura są sale do spotkań. Zarząd musi koniecznie zbierać się pod adresem swojej siedziby. W przeciwnym razie urząd skarbowy może wyrejestrować spółkę z VAT, jeśli nie byłoby możliwości zwoływania zarządu pod adresem siedziby spółki. Dotyczy to zresztą również przedsiębiorców warszawskich.

Wirtualne biuro zawsze musi posiadać pod adresem swojej siedziby sale do spotkań, czyli małe salki konferencyjne.

Wirtualne biura VSL-System to pewność adresu, rozpoznawalny adres na siedzibę, odbiór i informowanie o korespondencji w czasie rzeczywistym oraz salki konferencyjne do pięciu godzin gratis.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here